Paieškos rezultatai

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

Skaityti »
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

Skaityti »
Caribou

Į Vilnių atvyksta Kanados elektroninės muzikos kūrėjas Caribou

Kanados elektroninės muzikos veikėjo Caribou koncertas Vilniuje yra vienas laukiamiausių koncertų sostinėje šią vasarą. Prieš pandemiją naują albumą „Suddenly“ išleidęs artistas į Vilnių atvyksta jau rugpjūčio 10 dieną. Šiltas rugpjūtis, graži VU Botanikos sodo pieva Kairėnuose ir protinga bei skaidri Caribou elektronika, kurią pats jos autorius su grupe muzikantų atlieka gyvai.

Skaityti »
AURORA ir Arlo Parks

Lukiškių kalėjime – išskirtiniai Arlo Parks ir AUROROS koncertai

Vasaros koncertų sezonas įsibėgėja ir kviečia vakarus praleisti lauko erdvėse. Muzikos agentūra „8 Days A Week“ šią savaitę siūlo du dėmesio vertus vardus ir šios kartos balsus, kurie veda muziką į priekį – tai nauja britų muzikos žvaigždė, „Grammy“ nominantė ir „Mercury“ prizo laimėtoja Arlo Parks ir norvegų muzikos fėja AURORA.

Skaityti »
Harry Styles

Harry Styles išleido trečiąjį albumą „Harry‘s House“

Šįryt pasirodė „Grammy“ laimėtojo Harry Styleso albumas „Harry‘s House“. Jame atlikėjas skamba, kaip niekad, pasitikinčiai savimi. Tai yra jau trečiasis Harry Styleso albumas kupinas dainų apie sudėtingą meilę ir emocijų. Naujasis darbas atveria naujus horizontus šiam vienam kūrybiškiausių šių dienų popmuzikos atlikėjų pasaulyje.

Skaityti »
Alyona Alyona

Ukrainos reperė Alyona Alyona: „Mes laimėsime, nenustokite mums padėti!“

Šiandien, Vilniuje muzikos klube „Line Up“ į sceną lips žinoma Ukrainos repo atlikėja – Alyona Alyona. Prasidėjus karui, ji savo gimtame miestelyje prisijungė prie medicininės pagalbos savanorystės, bet vėliau supratusi, kad turi padėti savo šaliai ir kitais būdais išvyko ir šiandien, po ilgo laiko ji pirmą kartą lips į sceną – dalintis ne tik savo muzika, bet ir svarbiausiomis žiniomis apie Ukrainą.

Skaityti »
Adele

Adele pristatė singlo „Oh My God“ vaizdo klipą

„Oh My God“ yra naujausias britų muzikos žvaigždės singlas iš rekordus mušančio albumo „30“. Šis albumas Lietuvos skaitmeniniuose topuose jau 7 savaites laikosi pirmoje vietoje. Naujausias albumo singlas „Oh My God“ pasirodė kartu su elegantišku juodai baltu vaizdo klipu.

Skaityti »