Britų duetas Jungle naują albumą pristatys Kalnų parke

Jungle
Jungle © Lydia Kitto
Jungle
Jungle © Lydia Kitto
Vasarą sostinėje vėl planuojama daug koncertų atviram ore. Belieka gerėtis, ką siūlo Vilnius ir atidžiai sekti kalendorių. Muzikos agentūra „8 Days A Week” vakar paskelbė naujieną apie prancūzų „La Femme” viešnagę Vilniuje, o šiandien dalinasi dar viena nuostabia žinia. Lietuvos publikai jau gerai pažįstamas britų muzikos duetas „Jungle“ vėl atkeliauja į Vilnių. Birželio 10 d. grupė „Jungle“ surengs didelį ir skambų koncertą Kalnų parke.

Panašu, kad Lietuvos sostinę „Jungle“ įsimylėjo ir jiems Vilnius yra labai reikšminga turo stotelė. Draugystė yra viskas. Jie grįžta „8 Days A Week” kvietimu. Laukia naujo albumo „Volcano“ pristatymas. Tai jau dabar yra vienas rimčiausių kitos vasaros muzikos įvykių visoje Lietuvoje.

Jungle – Casio:

Dėl „Jungle“ pasirodymų šiandien pešasi svarbiausios koncertų salės ir rimčiausi muzikos festivaliai. Žmonės mėgsta lankytis jų koncertuose, visada gauna gerą laiką ir atmosferą. „Jungle“ muzikos pasaulis ir gyvo pasirodymo jėga yra vienas iš atsakymų, kodėl žmonėms apskritai reikia koncertų. Tokie koncertai Kalnų parke vyksta ne kasdien, oi ne kasdien. Įvykis tikrai nedažnas ir labai vertas dėmesio. Tikrai nėra „Jungle“ koncertui tinkamesnės vietos Vilniaus mieste, nei Kalnų parkas. „Jungle“ vėl suburs į vieną šokių aikštelę vilniečius ir miesto svečius. Mes jau viena koja ten. Mūsų bus daug. Būsite ir jūs, jei spėsite išsipirkti bilietą, geriau – pigesnį (geriau jums).

Jungle – Back On 74

Išankstiniai koncerto reikalai

Presale‘as jau įjungtas. Bilietais į „Jungle“ koncertą Kalnų parke nuo dabar prekiauja „Bilietai LT“. Pirmieji bilietai visada pigiau. Tiesa, tam reikia specialaus kodo iš „8 Days A Week”. Sutaupykite! Parašykite jiems žinutę feisbuke arba adresu www.8dw.lt, jums bus suteiktas nuolaidos kodas ir sutaupysite. Bilietų draugiška kaina kiekis ribotas.

Pigiausių bilietų užteks greičiausiems.
Nepramiegokite. 

Jungle – Candle Flame (feat. Erick The Architect)

Daug įsimintinų reikalų Vilniuje užkūrę „8 Days A Week” taip pat organizuoja šio „Jungle“ turo pasirodymus magiškoje Siguldos pilyje Latvijoje ir Haapsalu pilyje Estijoje. Graži agentūros draugystės su „Jungle“ komanda tąsa. Viskas atrodo labai pozityviai. 3 miestai, 3 koncertai atviram ore ir visa kita patirtis.

Kiekvienas „Jungle“ kartas, kaip pirmas

Daug gerų žodžių būtų galima pasakyti apie „Jungle“. Šiandien ši grupė turėtų būti kiekvieno muzikos gerbėjo must-see sąraše. Grupės vaizdo klipų ir leidinių sunku nepastebėti. Gyvi „Jungle“ pasirodymai yra kažkas tokio. Jie turi labai stiprų identitetą, prisiekusių fanų bendruomenę, yra savotiškas muzikos reiškinys, sukūrė ne vieną vasaros garso takelį ir per keletą metų virto tikrais festivalių headliner‘iais.

Jungle – Good Times / Problemz

„Jungle“ smegenys – du mitrūs britai, kurie rugpjūtį išleido gal net puikesnį nei paskutinis ketvirtąjį albumą „Volcano“. Šį albumą lydėjo ir specialus kino filmas, kurį galima pamatyti internete. Joshas Lloydas-Watsonas ir Tomas McFarlandas kartu daro viską. Abu ir grojantys, ir kuriantys. Nuolat – kartu, apie tai ir „Jungle“. Jie geriausi draugai ir savo pačių leidyklos šeimininkai. Jie nepriklausomi muzikos kūrėjai ir su „Jungle“ daro, ką tik sugalvoja. Tai labai didelis privalumas šiandienos muzikos industrijoje. Ši leidykla ir išleido naują 14 kūrinių „Jungle“ albumą. O jis puikus ir vertas perklausos nuo pradžios iki pabaigos.

„Jungle“ muzika tinka bet kokiai erdvei ir metų laikui, bet ypač koncertams be stogo. Platus jų skambesys artimas ir tiems, kurie ištikimi diskotekai, ir tiems, kurie muzikoje ieško kažko protingo. Kažkas tarp „Chic“ ir „Daft Punk“, tarp svajingos elektronikos ir 70’tųjų fanko. Klausantis „Jungle“ neįmanoma nejudėti. Neįmanoma nuo jų atitraukti akių. Jų energija ir balsų derinys užkrečia, kabina ir įtraukia. Visiškas atsipalaidavimas.

Choreografija yra skiriamasis „Jungle“ ženklas ir jų visatos šerdis. Tai akivaizdu kiekviename grupės muzikiniame klipe ir gyvame pasirodyme, kur jungiasi šokis, muzika ir vizualinė estetika. Stebint gyvus „Jungle“ pasirodymus atrodo, kad visi mes esame jų muzikinio klipo veikėjai.

Vilnių „Jungle“ savo koncertų planuose pažymėjo jau net trečią kartą. Paskutinį kartą sostinėje „Jungle“ drebino Lukiškių kalėjimo sienas. Mūsiškiams šios grupės kūryba labai artima – tąkart visi bilietai buvo tiesiog iššluoti per keletą dienų ir į koncertą netilpo visi norintys. Simpatijos jiems per tą laiką tik dar labiau padidėjo. Liudininkai iki šiol dalinasi šiltais epitetais ir susižavėjimo šūksniais. Dar didesnio susidomėjimo tikimasi dabar. Tiesa, koordinatės jau kitos – didelis, talpus ir savaip magiškas Kalnų parkas.

Jungle – Keep Moving

Laukia dar vienas išskirtinis muzikos įvykis, nepriekaištingas „Jungle“ koncertas ir daug kokybės. Lietuviškas palaikymas taip pat jau strateguojamas. Šio koncerto datą apsibraukite raudonai kalendoriuose. „Jungle“ į Lietuvą atvyks su muzikantų grupe ir vėl padovanos mums gryną koncertą. Visas Vilnius šoks ir dainuos kartu. Taip buvo paskutinį kartą didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme, juk tiesa

Daugelyje miestų, kuriuos „Volcano“ albumo turas jau aplankė, buvo išparduoti visi bilietai. Organizatoriai tikisi rekordinio „Jungle“ koncerto Vilniuje. Jie ragina bilietais pasirūpinti iš anksto. Apsirūpinti bilietais galima internete adresu www.bilietai.lt ir „Bilietai LT“ kasose.

Pasidalink:

NAUJIENOS