Vos po trijų dienų Adelės albumas „30“ sumuša metinį pardavimų rekordą Amerikoje

Adele
Adele © Simon Emmett
Dar tik lapkričio 19 dieną išleistas birtų atlikėjos Adele albumas „30" per tris pirmąsias dienas jau tapo daugiausiai pardavimų sugeneravusiu albumu Amerikoje per pastaruosius 11 mėnesių.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nuo lapkričio 19 d. iki lapkričio 21 d. albumo „30“ buvo parduota daugiau kaip 500 tūkstančių kopijų, praneša muzikos pardavimų statistiką skelbianti kompanija MRC Data.

Adelės albumas „30“ aplenkė prieš tai šią poziciją užėmusią Taylor Swift su albumu „Evermore“ ir 462 tūkstančių parduotų kopijų.

Be to, jei atlikėjai pavyks kitą savaitę debiutuoti pirmoje Billboard 200 albumų topo vietoje, tai taps trečiuoju tokiu Adelės pasiekimu karjeroje. Iki šiol tokį rezultatą jai pavyko pasiekti tiek su trečiuoju albumu „25“, tiek su antruoju „21“, primena žurnalas Billboard.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS