Britų atlikėjas Shakka po muzikinės pertraukos pirmąjį koncertą surengs Vilniuje

Shakka
Shakka / Organizatorių nuotr.
Shakka
Shakka / Organizatorių nuotr.
Neeilinio balso savininkas, R&B talentas Shakka sugrįžta į Lietuvą. Kovo 3 d. klube „Tamsta“ britų dainininkas dovanos Lietuvos klausytojams dub, R&B, elektronikos ir pop muzikos garsų kupiną išskirtinį pasirodymą.

Pelnęs net du MOBO apdovanojimus geriausio R&B/soulo atlikėjo kategorijoje, neseniai Shakka pasirašė ir savo pirmąją leidybinę sutartį. Atlikėjas įsiliejo į Black Butter | Kolbat muzikos šeimą ir prisidėjo prie visiems puikiai pažįstamų vardų: Dua Lipa, Sean Paul ir kitų.

Kartu su pavasariu vilniečiams teks unikali proga išgirsti šviežią muzikanto kūrybą ir jo debiutinį albumą „Road Trip to Venus“ pirmiesiems.

Koncertas Vilniuje atlikėjui taps pirmu po ilgos pertraukos. Didelės kūrybinės sėkmės sulaukęs kūrėjas pastaruosius du metus leido sau pailsėti nuo scenos. Taip Shakka koncentravosi į naują albumą.

Į didžiąją sceną Shakka įsiveržė dar 2011 metais, kuomet išgarsėjo neatpažįstamai perkūręs grupės Coldplay ir Lil Wayne kūrinius. Taip užsitarnavęs nemažą gerbėjų ratą Shakka tęsė muzikinę karjerą bendradarbiaudamas su tokiais vardais kaip Ella Eyre, Basement Jaxx, JME, Aluna George, Sigma, Ghetts ir daugybe kitų.

Grįždamas į Lietuvą Shakka pažada atvežti ne tik kokybiškos britiškos muzikos dozę, bet ir naujausio, dar niekur negirdėto albumo dainas.

„Road Trip to Venus“ – tai kol kas didžiausias atlikėjo karjeros laimėjimas, jo paties debiutinis albumas, kuriuo Shakka pradeda naują, įdomų savo karjeros etapą. Naujo albumo kūriniais dainininkas dar giliau įleidžia savo R&B šaknis bei atsigręžia į asmeninius dievaičius: Jodeci, Lauryn Hill, Party Next Door ir Ty Dolla Sign.

Shakka – „When You Grow Up“:

Pasidalink:

NAUJIENOS