James Blake pristatė penktąjį albumą „Friends That Break Your Heart“

james blake „Friends That Break Your Heart"
James Blake albumo „Friends That Break Your Heart" viršelis
Londone gimęs ir kuriantis atlikėjas bei prodiuseris James Blake spalio 8d. po ilgų atidėliojimų išleido jau penktajį studijinį albumą „Friends That Break Your Heart". Albumo pristatymas buvo nukeltas dėl pasaulinės pandemijos kilusio fizinių albumo kopijų gamybos sutrikimų.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Naujausiasis James Blake’o darbas indikuoja atlikėjo virsmą – tiek vidinį per emocijų patyrimą, tiek išorinį kaip atlikėjo. Kūrėjas išlaiko savo stilių, bet nebijo eksperimentuoti dar labiau ir ieškoti vis įmantresnių garsinių sprendimų. Visa tai nugula į 12 naujų dainų ir 44 minutes istorijos apie patirtą širdies skausmą ir išgyvenimus.

Albume išgirsite ir nemažai kolaboracijų kartu su tokiais atlikėjais kaip SZA, geriau žinoma po pasaulinio hito „All The Stars“, Amerikos reperiu JID bei Monica Martin, kuri pati prisidėjo ir prie bendros dainos rašymo.

Muzikos albumą jau lydi keturi išleisti singlai – pirmasis, kartu su vaizdo klipu, „Say What You Will“, „Life Is Not The Same“, „Famous Last Words“ bei „Funeral“.

Klausykite viso albumo per Spotify:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS