Į sceną sugrįžo Christina Aguilera: neatpažįstamas įvaizdis ir singlas ispanų kalba

Christina Aguilera
Christina Aguilera / Asmeninis albumas
Christina Aguilera
Christina Aguilera / Asmeninis albumas
Pop muzikos ikona Christina Aguilera sugrįžta su trenksmu ir gundančiu nauju įvaizdžiu. Ji pristatė savo nauja dainą „Pa Mis Muchachas“, kurią atlieka ispanų kalba. Šią savo naujieną dainininkė skiria moterims.

„Mano merginoms“ – taip išvertus iš ispanų kalbos skamba dainos pavadinimas.

Naujoje Christinos dainoje skamba gerai žinomi Lotynų Amerikos muzikos ritmai, tokie kaip salsa, son cubano ir guaracha. O svarbiausia „Pa Mis Muchachas“ žinutė – moterų įgalinimas. Šia savo naujiena Christina Aguilera švenčia moters kūną, jos drąsą ir pasirinkimo laisvę, rašoma pranešime spaudai.

Dainos vaizdo klipe – pati moteris neatpažįstama. Jame ji pasirodo su keliais itin gundančiais įvaizdžiais ir raudonais plaukais. Kartu su Christina jos naują dainą atlieka ir dar trys galingi balsai: Nicki Nicole (Argentina), Becky G (JAV) ir Nathy Peluso (Argentina). Visos jos savo kraštuose ir svetur yra pripažintos kaip sektini moteriškumo pavyzdžiai.

Jau kurį laiką populiaru anglakalbiams dainininkams uždainuoti ispaniškai arba bent jau įrašyti bendrą kūrinį su ispanakalbiu atlikėju. Tačiau Christinos atveju yra kiek kitaip. Ne visi žino, kad pati Aguilera turi gilias ispaniškas šaknis.

„Nėra nieko panašaus į šio krašto meilę. Geriausiai man tai primena kalba. Girdint ispanų mane užplūsta nostalgija. Iškart prisimenu savo vaikystę“, – pasakoja Ch.Aguilera ir kartu su savo nauja daina „Pa Mis Muchachas“ garsiai švenčia savo ispaniškąją kilmę.

Pasidalink:

NAUJIENOS