Taylor Swift aplenkė Adelę ir užkopė į pirmąją vietą pagrindinėse Billboard topų lentelėse

Taylor Swift
Taylor Swift © Beth Garrabrant
Taylor Swift daina „All Too Well (Taylor’s Version)“ pirmadienio vakarą užkopė į Amerikos topų lentelės Billboard Hot 100 viršūnę, antroje vietoje palikusi britų atlikėją Adele su populiariausiu šių dienų hitu „Easy On Me“.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pirmąją vietą Billboard Hot 100 tope Taylor Swift pasiekė jau aštuntą kartą per visą savo karjerą. Šį rezultatą atnešė perrašyta ir atnaujinta daina „All Too Well (Taylor’s Version)“, išleista ir pristatyta šių metų lapkričio 12 dieną.

Originali dainos versija buvo išleista dar 2012 metais, kartu su ketvirtuoju atlikėjos albumu „Red“. Tąkart Billboard Hot 100 tope kūriniui pavyko užkopti iki 80 vietos.

1 vieta – visame pasaulyje

Taip pat, Taylor daina „All Too Well (Taylor’s Version)“ tapo pirmąja ir žurnalo Billboard skelbiamuose topuose Global 200, apimančio perklausas visame pasaulyje, įskaitant ir Ameriką, bei Global 200, apimančio perklausas visame pasaulyje, išskyrus Amerikos regioną.

Maža to, Taylor Swift pavyko aplenkti visą pasaulį užkariaujančią ir vos ką tik albumą „30“ pristačiusią Adelę, kurios pagrindinis singlas „Easy On Me“ liko antroje vietoje.

Topo viršūnėje Adelė išsilaikė pastarąsias 4 savaites iš eilės.

Atnaujinta dainos versija – dvigubai ilgesnė

Pačios atlikėjos perrašytas kūrinys net 10 minučių ir 13 sekundžių ilgio, o vaizdo klipas, kartu su dainą papildančiu režisūriniu scenarijumi, siekia ir 15 minučių.

Pirminė dainos versija truko 5 minutes ir 28 sekundes.

Klausykite albumo „Red (Taylor’s Version)“:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS