Taylor Swift aplenkė Adelę ir užkopė į pirmąją vietą pagrindinėse Billboard topų lentelėse

Taylor Swift
Taylor Swift © Beth Garrabrant
Taylor Swift
Taylor Swift © Beth Garrabrant
Taylor Swift daina „All Too Well (Taylor’s Version)“ pirmadienio vakarą užkopė į Amerikos topų lentelės Billboard Hot 100 viršūnę, antroje vietoje palikusi britų atlikėją Adele su populiariausiu šių dienų hitu „Easy On Me“.

Pirmąją vietą Billboard Hot 100 tope Taylor Swift pasiekė jau aštuntą kartą per visą savo karjerą. Šį rezultatą atnešė perrašyta ir atnaujinta daina „All Too Well (Taylor’s Version)“, išleista ir pristatyta šių metų lapkričio 12 dieną.

Originali dainos versija buvo išleista dar 2012 metais, kartu su ketvirtuoju atlikėjos albumu „Red“. Tąkart Billboard Hot 100 tope kūriniui pavyko užkopti iki 80 vietos.

1 vieta – visame pasaulyje

Taip pat, Taylor daina „All Too Well (Taylor’s Version)“ tapo pirmąja ir žurnalo Billboard skelbiamuose topuose Global 200, apimančio perklausas visame pasaulyje, įskaitant ir Ameriką, bei Global 200, apimančio perklausas visame pasaulyje, išskyrus Amerikos regioną.

Maža to, Taylor Swift pavyko aplenkti visą pasaulį užkariaujančią ir vos ką tik albumą „30“ pristačiusią Adelę, kurios pagrindinis singlas „Easy On Me“ liko antroje vietoje.

Topo viršūnėje Adelė išsilaikė pastarąsias 4 savaites iš eilės.

Atnaujinta dainos versija – dvigubai ilgesnė

Pačios atlikėjos perrašytas kūrinys net 10 minučių ir 13 sekundžių ilgio, o vaizdo klipas, kartu su dainą papildančiu režisūriniu scenarijumi, siekia ir 15 minučių.

Pirminė dainos versija truko 5 minutes ir 28 sekundes.

Klausykite albumo „Red (Taylor’s Version)“:

Pasidalink:

NAUJIENOS