Japonijos būgnų muzikos žvaigždės Kodō surengs vienintelį koncertą Baltijos šalyse

Kodo
Kodo / Asmeninis albumas
Kodo
Kodo / Asmeninis albumas
Išskirtinis japoniškos kultūros ir muzikos fenomenas – taiko būgnų trupė „Kodō“ kovo 27 dieną surengs pasirodymą Vilniuje, ASG arenoje. Tai bus vienintelis šios daugiau nei 4 dešimtmečius gyvuojančios grupės pasirodymas Baltijos šalyse.

Į Lietuvą senovinės japonų būgnų kultūros saugotojai, grupė „Kodō“, atvyksta su nauja programa „Warabe: Pirmykštė jėga“, kuria muzikantai pristatys šios muzikos ištakas. Per pirmąsias 3 dienas bilietus į japonų grupės „Kodō“ pasirodymą Vilniuje galima įsigyti už pusę kainos.

Kodō – 2018 metų koncertų turo akimirkos: 

Unikalus pasaulinės kultūros perlas „Kodō“ 2024 metais minės 43-ąsias savo veiklos metines. Šios grupės namai – Japonijos Sado sala, kur nuo neatmenamų laiko iš kartos į kartą būdavo perduodama grojimo taiko tradicija. Šios muzikos atstovai yra visiškai atsidavę savo darbui ir įprastai savo gimtąją salą palieka tik dėl koncertinių kelionių.

„Kodō“ nariai žiūrovams dovanoja įspūdingą muzikos ir šokio performansą, pasitelkdami įvairaus dydžio būgnus. Su nauja koncertų programa „Kodō“ atsigręžė į šios tradicijos šaknis ir pristato klasikinės taiko muzikos repertuarą, kuris pasižymi teatrališkumu, egzotika, gaivališku vyriškumu ir yra autentiškai japoniškas.

Koncerto metu pristatomos skirtingos japonų kultūros temos, o pats pasirodymas yra itin sudėtingas ir reikalaujantis daug pastangų iš muzikantų, kurie siekia tobulos ritmo ir sinchroniškumo harmonijos.

Japonų grupės „Kodō“ tarptautinė karjera prasidėjo 1981 metais. Nuo tada „Kodō“ surengė daugiau nei 6,5 tūkst. pasirodymų penkiuose pasaulio žemynuose. Japoniškas žodis „Kodō“ reiškia „širdies dūžis“ – Japonijos tradicijoje tai visų ritmų pagrindas.

Japonijos taiko būgnų grupės „Kodō“ pasirodymas įvyks kitų 2024 metų kovo 27 dieną sostinės „Avia Solutions Group“ arenoje.

Pasidalink:

NAUJIENOS