Michael Buble grįžta su nauja kalėdine daina ir dovanoja atnaujintą albumą „Christmas“

Michael Buble
Michael Buble © Warner Music
Didžiųjų metų švenčių ambasadorius Michaelas Buble išleido naują kalėdinio albumo „Christmas“ versiją. Ji skirta paminėti populiariausio kalėdinio albumo dešimtmečiui.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Savo klausytojams atlikėjas dovanoja net du naujus kūrinius, kurių pagrindinis – „The Christmas Sweater“.

2011-aisiais pasirodęs Michaelo Buble albumas „Christmas“ švenčia dešimties metų jubiliejų. Sunku būtų surasti žmogų, kuris nebūtų girdėjęs apie šį albumą, tad nenuostabu, kad jis tituluojamas populiariausiu XXI amžiaus kalėdiniu albumu, rašoma pranešime spaudai.

Atnaujintame albume ne tik legendiniai kūriniai, bet ir du nauji būsimi žiemos hitai – visa tai nuguls į išskirtinę „Super Deluxe Limited Edition“ dėžutę, kurioje atlikėjo gerbėjų lauks ir daugybė kitų kalėdinių siurprizų.

Naują CD albumą sudarys septyni specialiai atlikėjo atrinkti kūriniai, taip pat naujas „Christmas Sweater“ bei mėgstamiausios atostogų dainos „Let It Snow!“ nauja versija, įrašyta „Abbey Road“ studijose Londone su „BBC Big Band“ orkestru.

Naujame albume ir tokios dainos kaip „The More You Give (The More You’ll Have)“ ir „Winter Wonderland“ – duetas su Rodu Stewartu. Atlikėjas taip pat pristatė gerbėjų itin mėgstamo kūrinio „It’s Beginning to Look a Lot Like Christmas“ vaizdo klipą.

Per pastarąjį dešimtmetį parduota daugiau kaip 16 mln. Michaelo Buble albumo „Christmas“ kopijų. Albumo dainos perklausytas stulbinamus 4 mlrd. kartų. „Christmas“ jau eilę metų yra klausomiausias muzikinis albumas kalėdiniu laikotarpiu Lietuvoje, o pasaulyje visada patenka į populiariausių albumų penketuką.

Drąsiai galima teigti, jog Buble „Christmas“ tapo neatsiejama kalėdine tradicija visame pasaulyje – albumo dainos nesustodamos skamba namuose, restoranuose, parduotuvėse. Atlikėjo balsas tapo šventinio sezono pranašu.

Michaelas Buble yra multiplatininis, daugkartinis „Grammy“ ir „Juno“ apdovanojimų laimėtojas, atlikėjas, kuris išleido keturis #1 albumus, daugybės hitų autorius ir surengė 8 pasaulinius turus, į kuriuos buvo parduoti visi bilietai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS