Michael Buble grįžta su nauja kalėdine daina ir dovanoja atnaujintą albumą „Christmas“

Michael Buble
Michael Buble © Warner Music
Michael Buble
Michael Buble © Warner Music
Didžiųjų metų švenčių ambasadorius Michaelas Buble išleido naują kalėdinio albumo „Christmas“ versiją. Ji skirta paminėti populiariausio kalėdinio albumo dešimtmečiui.

Savo klausytojams atlikėjas dovanoja net du naujus kūrinius, kurių pagrindinis – „The Christmas Sweater“.

2011-aisiais pasirodęs Michaelo Buble albumas „Christmas“ švenčia dešimties metų jubiliejų. Sunku būtų surasti žmogų, kuris nebūtų girdėjęs apie šį albumą, tad nenuostabu, kad jis tituluojamas populiariausiu XXI amžiaus kalėdiniu albumu, rašoma pranešime spaudai.

Atnaujintame albume ne tik legendiniai kūriniai, bet ir du nauji būsimi žiemos hitai – visa tai nuguls į išskirtinę „Super Deluxe Limited Edition“ dėžutę, kurioje atlikėjo gerbėjų lauks ir daugybė kitų kalėdinių siurprizų.

Naują CD albumą sudarys septyni specialiai atlikėjo atrinkti kūriniai, taip pat naujas „Christmas Sweater“ bei mėgstamiausios atostogų dainos „Let It Snow!“ nauja versija, įrašyta „Abbey Road“ studijose Londone su „BBC Big Band“ orkestru.

Naujame albume ir tokios dainos kaip „The More You Give (The More You’ll Have)“ ir „Winter Wonderland“ – duetas su Rodu Stewartu. Atlikėjas taip pat pristatė gerbėjų itin mėgstamo kūrinio „It’s Beginning to Look a Lot Like Christmas“ vaizdo klipą.

Per pastarąjį dešimtmetį parduota daugiau kaip 16 mln. Michaelo Buble albumo „Christmas“ kopijų. Albumo dainos perklausytas stulbinamus 4 mlrd. kartų. „Christmas“ jau eilę metų yra klausomiausias muzikinis albumas kalėdiniu laikotarpiu Lietuvoje, o pasaulyje visada patenka į populiariausių albumų penketuką.

Drąsiai galima teigti, jog Buble „Christmas“ tapo neatsiejama kalėdine tradicija visame pasaulyje – albumo dainos nesustodamos skamba namuose, restoranuose, parduotuvėse. Atlikėjo balsas tapo šventinio sezono pranašu.

Michaelas Buble yra multiplatininis, daugkartinis „Grammy“ ir „Juno“ apdovanojimų laimėtojas, atlikėjas, kuris išleido keturis #1 albumus, daugybės hitų autorius ir surengė 8 pasaulinius turus, į kuriuos buvo parduoti visi bilietai.

Pasidalink:

NAUJIENOS