Nine Inch Nails albumai „Ghosts V: Together“ ir „Ghosts VI: Locusts“ klausytoją verčia pasijusti nepatogiai

Nine Inch Nails albumai „Ghosts V: Together“ ir „Ghosts VI: Locusts“
Nine Inch Nails albumai „Ghosts V: Together“ ir „Ghosts VI: Locusts“
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Du albumai vienu metu

Trent Reznor vardas jau daugiau nei trisdešimt metų linksniuojamas melomanų pokalbiuose, kuriuose vertinami žmogaus talentai, kultūrinė įtaka ir sukurti garsiniai pasauliai.

2018-ais išleistą Nine Inch Nails (toliau NIN) albumą „Bad Witch“ galima dalinai priimti kaip teiginį, jog grupė dar, toli gražu, neišsisėmusi kūrybiškai. 2020 metų kovo 26-tą Trent’as, kartu su savo ilgamečiu filmų takelių prodiusavimo partneriu Atticus Ross, į laisvę paleido du vieną už kitą tamsesnius instrumentinius albumus kaip NIN.

Albumas verčia pasijusti nepatogiai

„Ghosts V: Together“ ir „Ghosts VI: Locusts“, dvelkiantys nerimu ir niūria mistika, verčia klausytoją pasijausti nepatogiai. Gali net į sąmonės paviršių iškelti tamsesnes mintis. Iki šių dviejų leidinių vienintelis panašių atmosferinių tendencijų NIN albumas buvo „Ghosts I-IV“, atsiradęs prieš daugiau nei dvyliką metų.

Nors NIN leidinių katalogas „Ghosts I-IV“ glūdi industrinio roko ir sunkiosios elektronikos leidinių apsuptyje, susipažinus su NIN diskografija bei kitais Trent’o projektais, aplanko nušvitimas, jog šiems albumams, lyg ilgai lauktiems naujagimiams, jau buvo įsigyti žaislai, sugalvoti vardai ir įrengtas jaukus kambarys NIN albumų šeimoje.

Nei „Ghosts V: Together“, nei „Ghosts VI: Locusts“ nėra inovatyvūs ar pribloškiančiai originalūs ambient stiliaus albumai, bet jie neabejotinai praturtina NIN muzikos pasaulį. Be to, panašiais garsais NIN yra apibarstę beveik kiekvieną savo albumą.

Todėl, išklausęs abiejų naujųjų Trent Reznor ir ko. albumų, eilinis klausytojas neturėtų likti šokiruotas, o ilgametis klausytojas pasijaus netgi praturtėjęs.

REVIU rekomenduoja: paklausyk

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS