Nine Inch Nails albumai „Ghosts V: Together“ ir „Ghosts VI: Locusts“ klausytoją verčia pasijusti nepatogiai

Nine Inch Nails albumai „Ghosts V: Together“ ir „Ghosts VI: Locusts“
Nine Inch Nails albumai „Ghosts V: Together“ ir „Ghosts VI: Locusts“
Nine Inch Nails albumai „Ghosts V: Together“ ir „Ghosts VI: Locusts“
Nine Inch Nails albumai „Ghosts V: Together“ ir „Ghosts VI: Locusts“

Du albumai vienu metu

Trent Reznor vardas jau daugiau nei trisdešimt metų linksniuojamas melomanų pokalbiuose, kuriuose vertinami žmogaus talentai, kultūrinė įtaka ir sukurti garsiniai pasauliai.

2018-ais išleistą Nine Inch Nails (toliau NIN) albumą „Bad Witch“ galima dalinai priimti kaip teiginį, jog grupė dar, toli gražu, neišsisėmusi kūrybiškai. 2020 metų kovo 26-tą Trent’as, kartu su savo ilgamečiu filmų takelių prodiusavimo partneriu Atticus Ross, į laisvę paleido du vieną už kitą tamsesnius instrumentinius albumus kaip NIN.

Albumas verčia pasijusti nepatogiai

„Ghosts V: Together“ ir „Ghosts VI: Locusts“, dvelkiantys nerimu ir niūria mistika, verčia klausytoją pasijausti nepatogiai. Gali net į sąmonės paviršių iškelti tamsesnes mintis. Iki šių dviejų leidinių vienintelis panašių atmosferinių tendencijų NIN albumas buvo „Ghosts I-IV“, atsiradęs prieš daugiau nei dvyliką metų.

Nors NIN leidinių katalogas „Ghosts I-IV“ glūdi industrinio roko ir sunkiosios elektronikos leidinių apsuptyje, susipažinus su NIN diskografija bei kitais Trent’o projektais, aplanko nušvitimas, jog šiems albumams, lyg ilgai lauktiems naujagimiams, jau buvo įsigyti žaislai, sugalvoti vardai ir įrengtas jaukus kambarys NIN albumų šeimoje.

Nei „Ghosts V: Together“, nei „Ghosts VI: Locusts“ nėra inovatyvūs ar pribloškiančiai originalūs ambient stiliaus albumai, bet jie neabejotinai praturtina NIN muzikos pasaulį. Be to, panašiais garsais NIN yra apibarstę beveik kiekvieną savo albumą.

Todėl, išklausęs abiejų naujųjų Trent Reznor ir ko. albumų, eilinis klausytojas neturėtų likti šokiruotas, o ilgametis klausytojas pasijaus netgi praturtėjęs.

REVIU rekomenduoja: paklausyk

Pasidalink:

NAUJIENOS