Tai įvyko: Adele po šešių metų pertraukos pristatė singlą „Easy On Me“

Adele
Adele © Simon Emmett
Visame pasaulyje puikiai žinoma britų dainininkė Adele penktadienį pristatė naują savo kūrinį pavadinimu „Easy On Me“. Kartu su nauja daina pasirodė ir vaizdo klipas. Taip pat paaiškėjo, kad po šešerių metų pertraukos, jau lapkričio 19 d., pasirodys ir naujasis Adele albumas „30“.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Prieš kelias dienas su savo klausytojais Adele pasidalino atviru laišku, kuriame buvo ypatingai atvira ir išdavė, kad naujasis jos albumas „30“ pasakos apie tai, kaip ji „atstatė savo namus ir širdį“ po skyrybų. Taip pat jame rašė, kad „pagaliau pasirengusi išleisti šį albumą“.

Dainos vaizdo klipas buvo nufilmuotas prieš mėnesį Kanados mieste Kvebeke. Pirmoji klipo scena vyksta tame pačiame name, kuriame 2015 m. buvo filmuojamas Adele superhitas „Hello“. Abiejų vaizdo klipų autorius – pripažintas režisierius, Kanų kino festivalio Didžiojo prizo laureatas Xavieras Dolanas.

„Aš tikrai nuoširdžiai to tikėjausi. Man nėra nieko stipriau, kai du menininkai po tam tikro laiko vėl atranda vienas kitą. Aš pasikeičiau. Adele pasikeitė. Ir tai mums proga pažymėti, kaip abudu išaugome, tačiau tuo pačiu išlikome ištikimi savo brangiausioms temoms. Viskas taip pat, bet kitaip“, – apie dar vieną bendrą darbą su Adele kalbėjo žymusis režisierius.

„30“ – pirmasis albumas, kurį Adele išleis po šešerių metų pertraukos nuo tada, kai 2015 m. pasirodė jos trečiasis studijinis įrašas „25”.

Naujojo albumo prodiuseriai – su baladžių karaliene jau dirbę Gregas Kurstinas, Maxas Martinas, Shellbackas ir Tobiasas Jesso Jr. Šįkart prie komandos prisijungė dar du nariai – Inflo ir Ludwigas Göranssonas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS