Tai įvyko: Adele po šešių metų pertraukos pristatė singlą „Easy On Me”

Adele
Adele © Simon Emmett
Adele
Adele © Simon Emmett
Visame pasaulyje puikiai žinoma britų dainininkė Adele penktadienį pristatė naują savo kūrinį pavadinimu „Easy On Me“. Kartu su nauja daina pasirodė ir vaizdo klipas. Taip pat paaiškėjo, kad po šešerių metų pertraukos, jau lapkričio 19 d., pasirodys ir naujasis Adele albumas „30“.

Prieš kelias dienas su savo klausytojais Adele pasidalino atviru laišku, kuriame buvo ypatingai atvira ir išdavė, kad naujasis jos albumas „30“ pasakos apie tai, kaip ji „atstatė savo namus ir širdį“ po skyrybų. Taip pat jame rašė, kad „pagaliau pasirengusi išleisti šį albumą“.

Dainos vaizdo klipas buvo nufilmuotas prieš mėnesį Kanados mieste Kvebeke. Pirmoji klipo scena vyksta tame pačiame name, kuriame 2015 m. buvo filmuojamas Adele superhitas „Hello“. Abiejų vaizdo klipų autorius – pripažintas režisierius, Kanų kino festivalio Didžiojo prizo laureatas Xavieras Dolanas.

„Aš tikrai nuoširdžiai to tikėjausi. Man nėra nieko stipriau, kai du menininkai po tam tikro laiko vėl atranda vienas kitą. Aš pasikeičiau. Adele pasikeitė. Ir tai mums proga pažymėti, kaip abudu išaugome, tačiau tuo pačiu išlikome ištikimi savo brangiausioms temoms. Viskas taip pat, bet kitaip“, – apie dar vieną bendrą darbą su Adele kalbėjo žymusis režisierius.

„30“ – pirmasis albumas, kurį Adele išleis po šešerių metų pertraukos nuo tada, kai 2015 m. pasirodė jos trečiasis studijinis įrašas „25”.

Naujojo albumo prodiuseriai – su baladžių karaliene jau dirbę Gregas Kurstinas, Maxas Martinas, Shellbackas ir Tobiasas Jesso Jr. Šįkart prie komandos prisijungė dar du nariai – Inflo ir Ludwigas Göranssonas.

Pasidalink:

NAUJIENOS