Coldplay išleido devintąjį albumą „Music Of The Spheres“: tarp scenos partnerių Selena Gomez ir BTS

Coldplay
Coldplay © J.M. Haney
Viena populiariausių pasaulio grupių „Coldplay“ penktadienį išleido ilgai lauktą devintąjį albumą „Music Of The Spheres“.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Naujajame albume britų grupė savo klausytojus metaforiškai nukelia į kosmosą. Kartu su albumu grupė pristatė naują kūrinį „Let Somebody Go“. Su JAV popžvaigžde Selena Gomez įrašytas kūrinys yra tarsi visą albumą jungianti ašis. Kūrinys pasirodė su žodžių vaizdo klipu, kuriame grupės vokalisto Chriso Martino ranka parašytas dainos tekstas.

Albume „Music Of The Spheres“ skamba keli jau išpopuliarėję kūriniai. Tarp jų yra „Higher Power“ – šio kūrinio premjera įvyko Tarptautinėje kosminėje stotyje, kūrinys greitai tapo pasauliniu hitu.

Praėjusią savaitę „Coldplay“ pakilo į pirmąją JAV populiariausių dainų šimtuko vietą – tai jiems pavyko padaryti kartu su kūriniu „My Universe“, kurį vaikinai įrašė su korėjiečiais BTS.

Kūrinys „YouTube“ jau peržiūrėtas daugiau kaip 100 mln. kartų. Lietuvoje šis kūrinys taip pat spėjo užkariauti radijo stočių topus.

Grupės albumas pasirodė diena po kitais metais įvyksiančio pasaulinio turo po stadionus paskelbimo. Tarp šiuo metu paskelbtų miestų, kuriuose koncertuos grupė, yra Lenkijos sostinė Varšuva, joje koncertas įvyks 2022-ųjų liepos 8-ą.

Daugiau „Music Of The Spheres World Tour“ datų galima rasti grupės internetiniame puslapyje.

Kaip ir anksčiau, grupė didelį dėmesį organizuodama turą skirs aplinkosaugai ir CO2 mažinimui. Už kiekvieną parduotą bilietą „Coldplay“ pasodins po medį. Daugiau informacijos apie kampaniją galima rasti grupės puslapyje.

Kitą penktadienį „Coldplay“ surengs pirmąjį koncertą JAV miesto Sietlo „Climate Pledge“ arenoje. Pasirodymą nemokamai gyvai transliuos „Amazon Music“, „Amazon Prime“ ir „Twitch“.

Klausykite albumo Spotify:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS