Coldplay išleido devintąjį albumą „Music Of The Spheres“: tarp scenos partnerių Selena Gomez ir BTS

Coldplay
Coldplay © J.M. Haney
Coldplay
Coldplay © J.M. Haney
Viena populiariausių pasaulio grupių „Coldplay“ penktadienį išleido ilgai lauktą devintąjį albumą „Music Of The Spheres“.

Naujajame albume britų grupė savo klausytojus metaforiškai nukelia į kosmosą. Kartu su albumu grupė pristatė naują kūrinį „Let Somebody Go“. Su JAV popžvaigžde Selena Gomez įrašytas kūrinys yra tarsi visą albumą jungianti ašis. Kūrinys pasirodė su žodžių vaizdo klipu, kuriame grupės vokalisto Chriso Martino ranka parašytas dainos tekstas.

Albume „Music Of The Spheres“ skamba keli jau išpopuliarėję kūriniai. Tarp jų yra „Higher Power“ – šio kūrinio premjera įvyko Tarptautinėje kosminėje stotyje, kūrinys greitai tapo pasauliniu hitu.

Praėjusią savaitę „Coldplay“ pakilo į pirmąją JAV populiariausių dainų šimtuko vietą – tai jiems pavyko padaryti kartu su kūriniu „My Universe“, kurį vaikinai įrašė su korėjiečiais BTS.

Kūrinys „YouTube“ jau peržiūrėtas daugiau kaip 100 mln. kartų. Lietuvoje šis kūrinys taip pat spėjo užkariauti radijo stočių topus.

Grupės albumas pasirodė diena po kitais metais įvyksiančio pasaulinio turo po stadionus paskelbimo. Tarp šiuo metu paskelbtų miestų, kuriuose koncertuos grupė, yra Lenkijos sostinė Varšuva, joje koncertas įvyks 2022-ųjų liepos 8-ą.

Daugiau „Music Of The Spheres World Tour“ datų galima rasti grupės internetiniame puslapyje.

Kaip ir anksčiau, grupė didelį dėmesį organizuodama turą skirs aplinkosaugai ir CO2 mažinimui. Už kiekvieną parduotą bilietą „Coldplay“ pasodins po medį. Daugiau informacijos apie kampaniją galima rasti grupės puslapyje.

Kitą penktadienį „Coldplay“ surengs pirmąjį koncertą JAV miesto Sietlo „Climate Pledge“ arenoje. Pasirodymą nemokamai gyvai transliuos „Amazon Music“, „Amazon Prime“ ir „Twitch“.

Klausykite albumo Spotify:

Pasidalink:

NAUJIENOS