OneRepublic koncertas Lietuvoje: 4 autobusai įrangos ir 60 žmonių komanda

OneRepublic
OneRepublic / Asmeninis albumas
Jau gegužės 18 d., po beveik dviejų metų laukimo, Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks vienos populiariausių JAV roko grupių „OneRepublic“ koncertas. Dėl pandemijos apribojimų keletą kartų nukeltas didelis gastrolinis turas jau gerokai įsibėgėjo ir grupė kasdien džiugina pilnutėles gerbėjų arenas skirtingose Europos šalyse.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„OneRepublic“ turas skirtas penktojo grupės albumo „Human“ išleidimui, tad koncerte girdėsime ne tik klasikinius grupės hitus, bet ir naujausias kompozicijas.

Verta paminėti, kad vos prieš keletą dienų „OneRepublic“ pasidalino šviežutėliu singlu „I Ain‘t Worried“, sukurtu veiksmo filmui „Top Gun: Maverick“, kuriame pagrindinis vaidmuo buvo patikėtas Tomui Cruise‘ui.

Jau antradienio vakarą šeši sunkvežimiai su visa koncertui reikalinga garso ir apšvietimo įranga pasieks Kauną. Atlikėjai ir dar 60 žmonių komanda atkeliaus keturiais miegamaisiais autobusais su savo apsauga, visa virtuvės įranga ir atributika, kurią galima bus įsigyti renginio metu. Koncertą pradės dvi jaunos grupės – tai estai „Around The Sun“ ir kanadietė Jessia.

„OneRepublic“ yra vieni iš nedaugelio garsių atlikėjų, kurie, pandemijai sujaukus viso pasaulio planus, kantriai dėliojo naujų koncertų grafikus. Tuo tarpu didžioji dalis pasaulinių gastrolinių turų buvo tiesiog atšaukti. Mainais šaunusis šešetas gauna begalinę gerbėjų meilę ir lojalumą – dėl perkėlimų buvo grąžinti vos keli šimtai bilietų, kurie ištirpo vos atsiradę prekyboje.

Organizatoriai primena žiūrovams – visi anksčiau (2020 ir 2021 m.) įsigyti bilietai galioja ir papildomai nieko daryti nereikia. Reiktų tik pasikartoti dainų žodžius, atvykti į areną anksčiau, kad eilės prie įėjimų nesugadintų nuotaikos, ir mėgautis vienu įspūdingiausių metų šou.

2002 metais Kolorado Springs mieste (JAV) susikūrę „OneRepublic“ yra išleidę penkis studijinius albumus – „Dreaming Out Loud“ (2007), „Waking Up“ (2009), „Native“ (2013), „Oh My My“ (2016) ir „Human“ (2021). Grupė yra pelniusi nemažai svarbių apdovanojimų ir nominacijų, tarp kurių „American Music Awards“, „Billboard Music Awards“, „World Music Awards“ ir „Grammy Awards“.

Viena garsiausių JAV alternatyvaus roko grupių per palyginus trumpą kūrybinį laikotarpį sugebėjo išleisti tiek hitų, kiek kiti nesukuria per visą gyvenimą – tai „Counting Stars“, „Apologize“, „Love Runs Out“, „Stop and Stare“, „Secrets“, „Good Life“, „Wanted“, „I Lived“, „If I Lose Myself“, „Rescue Me“, „Kids“ ir daugelį kitų.

„Around The Sun” – tai grupė iš Talino, grojanti indie rock stiliumi. Estijos komanda laimėjo šią puikią galimybę muzikos portalo bobe.me surengto konkurso metu.

Savo sėkmę jame išbandė 32 Baltijos grupės ir atlikėjai, iš kurių 4 geriausieji pateko į finalą, o iš šio ketverto jau patys „OneRepublic“ išsirinko būtent „Around The Sun“.

Jessia, kanadietė iš Britų Kolumbijos, atkreipė į save dėmesį, pernai patalpinusi TikTok platformoje savo dainą „I‘m Not Pretty“. Šiuo metu hitas turi beveik 9 mln. peržiūrų YouTube platformoje ir balandžio mėn. Amerikos garso įrašų asociacija (RIAA) oficialiai patvirtino auksinį singlo statusą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS