Miley Cyrus „Flowers“ sumušė Spotify rekordą: 100mln. perklausų per savaitę

Miley Cyrus / Dainos „Flowers“ viršelis
Miley Cyrus / Dainos „Flowers“ viršelis
Miley Cyrus / Dainos „Flowers“ viršelis
Miley Cyrus / Dainos „Flowers“ viršelis
Vos per dieną hitu tapusi Miley Cyrus daina „Flowers“ pasiekė visų laikų rekordą Spotify platformoje - per vieną savaitę buvo perklausyta daugiau kaip 100 milijonų kartų.

Rekordus platformoje fiksuojanti Spotify patvirtino, jog naujausias Miley Cyrus hitas „Flowers“ tapo visų laikų klausomiausiu kūriniu per pirmąsias 7 dienas nuo publikacijos su 101,838,799 perklausų.

Ankstesnysis savaitės rekordas – 99.37 milijonų perklausų – priklausė Korėjiečių grupės BTS dainai „Butters“ .

Pirma vieta Billboard Hot 100

„Flowers“ pirmadienio vakarą taip pat užkopė ir į Amerikos žurnalo Billboard populiariausių dainų topo lentelės „Hot 100“ viršūnę.

Naujasis ir neįtikėtinos sėkmės sulaukęs singlas „Flowers“ tapo antruoju tokiu Miley Cyrus pasiekimu Billboard istorijoje – pirmą kartą tai padaryti atlikėjai pavyko su pasauliniu hitu „Wrecking Ball” 2013 metais.

Daina „Flowers“, išleista kompanijos Smiley Miley/Columbia Records, per pirmąją savaitę, sausio 13–19 d. taip pat pasiekė 33,5 milijonų klausytojų radijo eterio metu ir sugeneravo 70 000 singlo vienetų pardavimų, informuoja žurnalas Billboard.

2023 metus vadina Miley Cyrus metais

Naujųjų Cyrus dainų temos ir aplink dainininkę nuolat kylantis šurmulys įkvėpė gerbėjus paskelbti 2023-uosius – Miley metais. O jau kovo 10 d. pasirodys ir aštuntasis šios talentingos ir išraiškingos kūrėjos albumas „Endless Summer Vacation“. Kaip pati Miley sako: „Tai – meilės laiškas Los Andželui“. Beje, ji jau pristatė ir vaizdingą albumo anonsą:

Vaizdo klipas – legendiniuose Frank Sinatros namuose

Šių metų sausio 13d. atlikėja ir dainų autorė Miley Cyrus išleido gerbėjų ilgai lauktą pirmąjį singlą „Flowers“ iš būsimojo albumo „Endless Summer Vacation“.

Naujajame kūrinyje Miley dainuoja apie meilę sau: „Galiu nusipirkti sau gėlių / Užrašyti savo vardą smėlyje / Kalbėtis su savimi valandų valandas / Apie dalykus, kurių tu nesupranti…“, o galiausiai tvirtai pareiškia: „Galiu mylėti save labiau nei tu“.

Dainos vaizdo klipas – nė kiek ne mažiau įkvepiantis mylėti save nei pati daina. Klipo kūrėja – pati Miley, o jį režisavo Jacobas Bixenmanas. Veiksmas vyksta legendiniuose Franko Sinatros namuose Palm Springse, Kalifornijoje.

Miley Cyrus „Flowers“:

Miley Cyrus pati mielai dalyvauja visuose kūrybiniuose procesuose: nuo klipų ar choreografijų idėjų iki jų įgyvendinimo. Štai netgi būsimojo albumo viršelį jį fotografavo be niekieno pagalbos ir be postprodukcinių efektų – pozavo lyg tikra atletė, tik avinti aukštakulnius.

Pasidalink:

NAUJIENOS