Į Lietuvą grįžta vokiečių elektroninės muzikos dievaičiai Moderat

Moderat
Moderat © Birgit Kaulfuss
Moderat
Moderat © Birgit Kaulfuss
Pavasaris muzikos agentūrai „8 Days A Week” grąžino jėgas. Spalio 26 d. ir vėl laukia didelis ir svarbus muzikos įvykis sostinėje. Jie skelbia, kad rudenį į Lietuvą grįžta vokiečių elektroninės muzikos sunkiasvoriai „Moderat“.

Praėjusiais metais ši „supergrupė“ iš naujo atrado save, išleido naują albumą ir grįžo į elektroninės muzikos olimpą po 6 metų pertraukos. Jie galingai uždarė naują miesto festivalį „8 Festival”, o dabar, tų pačių „8 Days A Week“ kvietimu, rodysis „Compensa“ koncertų salėje.

Moderat at Grand Palais – Passengers:

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į „Moderat“ pasirodymą sostinėje prekyba prasidės antradienį, kovo 14 d., tačiau jau nuo dabar prisiekę „Moderat“ fanai Lietuvoje gali įsigyti išankstinius bilietus. Tiesa, tam reikia kodo iš „8 Days A Week”. Parašykite jiems žinutę feisbuke arba adresu www.8dw.lt, jums bus suteiktas specialus kodas ir taip sutaupysite.

Kodai galios labai ribotą laiką, bilietų su kodais kiekis ribotas. Toks presale’as prasideda dabar ir baigiasi kovo 14 d. 10 val. Bilietai brangs. Žanro klasika – pigiausių bilietų užteks greičiausiems.

Moderat – Easy Prey:

Apie grupę „Moderat“

Ar bereikia pristatinėti „Moderat“? Galima būtų prirašyti begalybę epitetų jiems, kaip elektroninės muzikos kalviams. Tiek Apparat, tiek „Modeselektor“ Lietuvos publika puikiai pažįsta. Jie tokie yra vieninteliai. Gal todėl, kad visada yra bent dviem žingsniais toliau, nei kiti? Sunku netgi būtų suskaičiuoti visas jų viešnages Lietuvoje. Jie skrodžia pasaulį ir melomanų širdis jau šimtą metų. „Modeselektor“ laiko rėmus ir suteikia spalvų, Apparat piešia istoriją, kurią ši trijulė nori papasakoti. Jie paverčia laimingais tūkstančius žmonių. Būsimas koncertas sostinėje – „Moderat“ albumą „MORE D4TA” pristatančio koncertų turo po pasaulį dalis. Jie vis dar groja kaip iš pypkės – tuo galėsite dar kartą įsitikinti rudenį. Prisiekę „Moderat“ fanai išprotėję, koncertų kokybė ideali, o gyvo pasirodymo jėga ir estetika bei 20+ metų karjeros nepalieka abejingų.

Moderat – Fast Land:

Praėjusią vasarą „Moderat“ buvo pagrindinis naujo festivalio „8 Festival” vardas ir Lukiškių kalėjimo didžiajame kieme pasirodė visu gražumu. „Moderat“ po pasirodymo šiame festivalyje sakė, kad nėra matę tokio šilto priėmimo. Jie veltui laiko neleido ir dar ilgai nenorėjo apleisti kalėjimo komplekso. „Moderat“ nemanė, kad groti Lukiškių kalėjime gali būti tokia gera patirtis. Nei jie, nei kiti jų kolegos atlikėjai nebuvo lankę apleisto kalėjimo, taigi nelabai žinojo, ko tikėtis. O gavo gerokai daugiau, nei planavo – jiems tai buvo išties malonus siurprizas. Jie labai retai kada laiką leidžia kartu po koncertų, nors yra viena šeima. Tą savaitgalį Vilniuje visa trijulė buvo išvien ir darė, ką norėjo. Po festivalio beliko pasisiūlyti grįžti pilnam koncertui. „Moderat“ tai ir padarė jau kitą dieną po festivalio, suderino kalendorius ir „8 Days A Week” agentūrai patikėjo dar 3 koncertus. Džiugiau nei netikėta.

„Moderat“ į Vilnių atsiveš visą reikalingą įrangą ir atnaujintą šou. Laukia nepriekaištingas šou, pilnametražis koncertas, kelionė laiku ir erdve bei tiesa iš kolonėlių. Jau kad bus, tai bus. Tikėtina, kad vėl pamesite galvą dėl gyvai atliekamos elektroninės muzikos ir tų pačių „Moderat“.

„8 Days A Week” taip pat organizuoja „Moderat“ pasirodymus Rygoje ir Taline, kur vis drąsiau jaučiasi.

Daugiau grupės darbų:

Moderat – „Eating Hooks“:

Moderat – „Running“:

Moderat – „Reminder“:

Moderat – „Last Time“:

Moderat – „Rusty Nails“:

Pasidalink:

NAUJIENOS