The Lumineers pasidalino vaizdo klipu ir singlu „A.M. Radio“ iš artėjančio albumo

Jeremiah Fraites ir Wesley Schultz
Jeremiah Fraites ir Wesley Schultz
Amerikos folk roko grupė The Lumineers pristatė vaizdo klipą dainai „A.M. Radio“, kuri taip pat yra ir trečiasis singlas iš artėjančio albumo „Brighstide“.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Melomanų itin mėgstama ir platų pripažinimą pelniusi amerikiečių grupė ruošiasi jau ketvirtojo studijinio albumo „Brighstide“ pristatymui, kuris dienos šviesą turėtų išvysti 2022 metų sausio 14 dieną.

„Singlas „A.M. Radio“ savyje sutalpina didžiausią priedainį, kokį esame parašę. Jį papildo intymūs lyriniai stulpeliai.“ – pranešime spaudai pasakojo grupės lyderis ir gitaristas Wesley Schultz.

Pirmasis singlas, tokio paties pavadinimo kaip ir albumas, „Brighstide“ buvo išleistas dar šių metų rugsėjį, kartu su vaizdo klipu. Po mėnesio pristatytas ir antrasis singlas „Big Shot“.

Grupė The Lumineers yra du kartus nominuota Grammy apdovanojimams „Metų proveržio“ ir „Geriausiam amerikietiško albumo“ kategorijose, prieš 10 metų kelią į muzikos pasaulį prasiskynusi su kūriniu, tapusiu hitu, „Ho Hey“, tolesnę sėkmę lydėjo gerai žinomos ir taip pat plačiai nuskambėjusios dainos „Ophelia“, „Sleep On The Floor“ bei „Stubborn Love“.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS