The Lumineers pasidalino vaizdo klipu ir singlu „A.M. Radio“ iš artėjančio albumo

Jeremiah Fraites ir Wesley Schultz
Jeremiah Fraites ir Wesley Schultz
Jeremiah Fraites ir Wesley Schultz
Jeremiah Fraites ir Wesley Schultz
Amerikos folk roko grupė The Lumineers pristatė vaizdo klipą dainai „A.M. Radio“, kuri taip pat yra ir trečiasis singlas iš artėjančio albumo „Brighstide“.

Melomanų itin mėgstama ir platų pripažinimą pelniusi amerikiečių grupė ruošiasi jau ketvirtojo studijinio albumo „Brighstide“ pristatymui, kuris dienos šviesą turėtų išvysti 2022 metų sausio 14 dieną.

„Singlas „A.M. Radio“ savyje sutalpina didžiausią priedainį, kokį esame parašę. Jį papildo intymūs lyriniai stulpeliai.“ – pranešime spaudai pasakojo grupės lyderis ir gitaristas Wesley Schultz.

Pirmasis singlas, tokio paties pavadinimo kaip ir albumas, „Brighstide“ buvo išleistas dar šių metų rugsėjį, kartu su vaizdo klipu. Po mėnesio pristatytas ir antrasis singlas „Big Shot“.

Grupė The Lumineers yra du kartus nominuota Grammy apdovanojimams „Metų proveržio“ ir „Geriausiam amerikietiško albumo“ kategorijose, prieš 10 metų kelią į muzikos pasaulį prasiskynusi su kūriniu, tapusiu hitu, „Ho Hey“, tolesnę sėkmę lydėjo gerai žinomos ir taip pat plačiai nuskambėjusios dainos „Ophelia“, „Sleep On The Floor“ bei „Stubborn Love“.

Pasidalink:

NAUJIENOS