Miley Cyrus grįžta: būsimas hitas „Flowers“ įkvėps mylėti save

Miley Cyrus / Akimirka iš vaizdo klipo „Flowers“
Miley Cyrus / Akimirka iš vaizdo klipo „Flowers“
Miley Cyrus / Akimirka iš vaizdo klipo „Flowers“
Miley Cyrus / Akimirka iš vaizdo klipo „Flowers“
Atlikėja, dainų autorė ir novatorė Miley Cyrus išleido gerbėjų ilgai lauktą pirmąjį singlą „Flowers“ iš būsimojo albumo „Endless Summer Vacation“.

Naujajame kūrinyje Miley dainuoja apie meilę sau: „Galiu nusipirkti sau gėlių / Užrašyti savo vardą smėlyje / Kalbėtis su savimi valandų valandas / Apie dalykus, kurių tu nesupranti…“, o galiausiai tvirtai pareiškia: „Galiu mylėti save labiau nei tu“.

Vaizdo klipas – legendiniuose Frank Sinatros namuose

Dainos vaizdo klipas – nė kiek ne mažiau įkvepiantis mylėti save nei pati daina. Klipo kūrėja – pati Miley, o jį režisavo Jacobas Bixenmanas. Veiksmas vyksta legendiniuose Franko Sinatros namuose Palm Springse, Kalifornijoje.

Miley Cyrus „Flowers“:

Miley Cyrus pati mielai dalyvauja visuose kūrybiniuose procesuose: nuo klipų ar choreografijų idėjų iki jų įgyvendinimo. Štai netgi būsimojo albumo viršelį jį fotografavo be niekieno pagalbos ir be postprodukcinių efektų – pozavo lyg tikra atletė, tik avinti aukštakulnius.

2023 metus vadina Miley Cyrus metais

Naujųjų Cyrus dainų temos ir aplink dainininkę nuolat kylantis šurmulys įkvėpė gerbėjus paskelbti 2023-uosius – Miley metais. O jau kovo 10 d. pasirodys ir aštuntasis šios talentingos ir išraiškingos kūrėjos albumas „Endless Summer Vacation“. Kaip pati Miley sako: „Tai – meilės laiškas Los Andželui“. Beje, ji jau pristatė ir vaizdingą albumo anonsą:

Pasidalink:

NAUJIENOS