Pirma pasaulyje: Adele užkariauja pagrindines topų viršūnes

Adele
Adele © Simon Emmett
Antradienį Amerikos muzikos žurnalui paskelbus savaitės topus paaiškėjo, kad svarbiausias ir pagrindines pozicijas užėmė ką tik į muzikos sceną po 6 metų pertraukos sugrįžusi britų atlikėja Adele.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Prieš savaitę išleistas ketvirtasis albumas „30“, kaip ir buvo tikėtasi, užkopė į pirmąją vietą Billboard 200 albumų topų lentelėje.

Singlas „Easy On Me“ sugrįžo į pirmąją Billboard Hot 100 topo vietą, kurią laikinai buvo užleidusi Taylor Swift atnaujintai ir didelio populiarumo bei pripažinimo sulaukusiai „All Too Well (Taylor’s Version)“. Į topo šimtuką pateko ir visos dvylika naujojo albumo „30“ dainų.

Adelės Daina „Oh My God“ užėmė penktąją vietą pagrindiniame Billboard Hot 100 tope. Ši daina tapo ir trečiąja visą pasaulį apimančiame tope Billboard Global 200, o kūrinys „I Drink Wine“ pastarajame pateko į dešimtą vietą.

Taip pat, „Easy On Me“ atsidūrė pirmojoje vietoje kaip klausomiausia daina tarp radijo stočių.

Na, o pati Adele užėmė pirmąją vietą tarp visų pasaulio atlikėjų ir šiuo metu yra pati klausomiausia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS