James Arthur pristatė ketvirtąjį albumą: kreipiasi vardu į dukrą, kurios dar neturi

James Arthur
James Arthur © Sony Music
James Arthur
James Arthur © Sony Music
Toliau noksta kelių prabėgusių karantinų kūrybiniai vaisiai. Kelis kartus Lietuvoje viešėjęs, taip pat visame pasaulyje mėgstamas britų dainininkas Jamesas Arthuras penktadienį pristatė ketvirtąjį albumą „It'll All Make Sense In The End“.

Didžioji albumo dalis parašyta ir įrašyta muzikanto namuose pietryčių Anglijoje, skelbiama pranešime spaudai. Albume jis kreipiasi į dukrą vardu Emily, kurios dar neturi.

Palikęs triukšmingąjį Londoną muzikantas nusprendė įsikurti atokiau nuo sostinės. Erdviuose namuose, kuriuose yra ir sporto salė, ir žaidimų kambarys, ir baseinas, Jamesas įrengė ir savo studiją. Būtent joje dainininkas kartu su kolega Andrew Jacksonu dieną naktį kūrė ir įrašinėjo savo naują muziką.

„Nuo pat pirmos dienos žinojau, kaip noriu, kad skambėtų šis albumas. Be to, pirmą kartą sukūriau albumą be pertraukimų, o tai tikrai girdisi. Dar pastebėjau, kad dirbant iš namų leidau sau būti pažeidžiamesniu“, – pasakoja dainininkas.

Pirmasis albumo autobiografinis kūrinys „Medicine“ išleistas dar šių metų pavasarį ir iškart tapo hitu. Jį Jamesas parašė vos pradėjęs kurti šį albumą.

„Paprastai pirmoji daina kuriant albumą būna prasta. Tačiau ta priverstinė pertrauka ir susikaupusi įtampa padarė savo darbą – „Medicine“ tiesiog išsprogo iš vidaus“, – specialios spaudos konferencijos metu kalbėjo J. Arthuras.

Naujausiame savo albume muzikantas atskleidžia ir meilę jausmingam emo rokui („Losing You“), ir savo ypatingus vokalinius sugebėjimus („Déjà Vu“), ir pokalbį su dukra vardu Emily, kurią jis vieną dieną galimai turės („September“). Albumą reziumuoja kūrinys „SOS“.

„Viskas, ką norėjau pasiekti šiame albume, atrodo, susidėliojo šioje dainoje: sunkus rokas ir „30 Seconds to Mars“ stiliaus priedainis. Šis kūrinys skamba ir kaip laisvė, ir kaip viltis“, – apie savo naują kūrybą su užsidegimu pasakoja britų žvaigždė. Su šiuo albumu jis planuoja leistis į muzikinį turą. Tai įvyks jau kitais metais.

Jamesas Arthuras išpopuliarėjo britiško „X Faktoriaus“ metu – jis laimėjo šį muzikinį TV projektą 2012 m. Netrukus jo karjera šovė į aukštumas. Šiuo metu dainingasis britas yra pardavęs daugiau nei 30 mln. įrašų visame pasaulyje. Jo superhitas „Say You Won‘t Let Go“ pasiekė 1,7 milijardo perklausų vien „Spotify” platformoje. Karantino metu su britų prodiuseriu Sigala Jamesas taip pat išleido kūrinį „Lasting Lover“.

Pasidalink:

NAUJIENOS