Reperis Drake pasiekė visų laikų rekordą: Amerikos topo viršūnėje 9 dainos iš 10

Drake © Charito Yap / CC BY-ND 2.0
Bene populiariausiam pasaulyje reperiui Drake pavyko pasiekti tai, ko per 63 metus nepasiekė nei vienas muzikos atlikėjas ar grupė – Amerikos „Billboard Hot 100" topo viršūnėje užėmė 9 vietas iš 10, praneša žurnalas „Billboard".
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aplenkė patį save

Drake savo rekordu „9 iš 10″ aplenkė prieš tai rekordą „7 iš 10″ turėjusius atlikėjus: Michael Jackson su albumu „Thriller“, Bruce Springsteen su albumu „Born In The USA“, Janet Jackson su albumu „Rhythm Nation 1814″ ir patį save su albumu „Scorpion“, išleistą 2018 metais.

Drake dainos taip pat užėmė ir visą Top 5-tuko poziciją, tokiu būdu jis tapo antruoju atlikėju, kuriam pavyko tai padaryti. Anksčiau, 1964-aisiais, toks titulas priklausė legendinei britų grupei „The Beatles“.

O atvejis, kai Drake atliekama daina Amerikos tope tampa numeris vienas, reperį aplankė jau 9-tą kartą karjeroje.

Naujo albumo sėkmė

Atlikėją iš Kanados sėkmė aplankė po išleisto 6-ojo studijinio albumo „Certified Lover Boy“, pristatyto rugsėjo 3 dieną. Visas albumas kupinas įvairių kolaboracijų su kitais žinomais atlikėjais, tarp kurių ir reperiai Jay-Z, Travis Scott, Lil Baby, Young Thug, Lil Wayne ir daugelis kitų.

38-tos savaitės „Billboard Hot 100″ topas atrodo taip:

1. Drake ft. Young Thug – „Way 2 Sexy“
2. Drake ft. Lil Baby – „Girls Wants Girsl“
3. 
Drake ft. Travis Scott – „Fair Trade“
4. 
Drake – „Champagne Poetry“
5. 
Drake ft. 21 Savage ft. Project Pat – „Knife Talk“
6. 
Justis Bieber ft. The KID LAROI – „Stay“
7. 
Drake ft. Lil Durk ft. Giveon – „In The Bible“
8. 
Drake – „Papi’s Home“
9. 
Drake – „TSU“
10. 
Drake ft. Jay-Z – „Love All“

Klausykite Drake singlo „Way 2 Sexy“:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS