Perkeliamas Lietuvoje suplanuotas prancūzės Barbara Pravi koncertas

Barbara Pravi
Barbara Pravi / Asmeninis albumas
Jau šį sekmadienį Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“ turėjęs įvykti Prancūzijos dainininkės Barbaros Pravi koncertas – perkeliamas. Šiandien atlikėja su dideliu apmaudu pranešė, kad dėl ligos į Lietuvą atvykti negali.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Po „Eurovizijos“ dainų konkurso, kuriame iškovojo antrąją vietą, išpopuliarėjusi atlikėja pastaruoju metu leidosi į koncertinį turą „Le Tour“ įvairiuose Europos miestuose, tarp kurių buvo įtrauktas ir Vilnius.

Po vos prieš kelias dienas įvykusio koncerto Paryžiuje, atlikėja pasijuto prastai ir teko kreipti į medikus, kurie artimiausiomis dienomis uždraudė koncertuoti.

Žinoma atlikėja perdavė žinutę šį sekmadienį Vilniuje planavusiems koncerte apsilankyti klausytojams:

„Mieli draugai Lietuvoje, man labai liūdna, kad šį sekmadienį negalėsiu jums dainuoti. Susitikimo su jumis labai laukiau ir ruošiausi su malonumu dainuoti jums savo dainas. Deja, serganti guliu lovoje ir negaliu to šį sekmadienį padaryti…Bet…aš greitai pasveiksiu ir atvyksiu į Lietuvą pasimatyti su jumis. Su meile, Barbara“, – savo nuoširdžią žinutę siunčia atlikėja.

Šiuo metu derinama artimiausia koncerto data, kurią planuojama paskelbti ateinančios savaitės pradžioje. Bilietai liks galioti tie patys.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS