Pirmą kartą į Lietuvą atvyksta viena garsiausių Sakartvelo grupių Bedford Falls

Bedford Falls
Bedford Falls / Asmeninis albumas
Bedford Falls
Bedford Falls / Asmeninis albumas
Gegužės 21 dieną, Vilniaus menų fabrike „Loftas“ laukia melancholiškai energingas pasirodymas, kuriame pirmą kartą Lietuvoje koncertuos viena žymiausių Gruzijos grupių „Bedford Falls“ bei atlikėjas Tamada.

„Tai yra mūsų pirmas turas po Europą! Iš grupės Spotify perklausų žinome, kad turime gerbėjų ir Lietuvoje, tad labai tikimės visus pamatyti koncerte! Žinome, kad Vilniuje gyvena ir keletas gruzinų, todėl esame tikri, kad ir jie užsuks mūsų nudžiuginti. Iš tikrųjų retai kada Sakartvelo menininkai vyksta į turus po Europą, todėl esam labai laimingi gavę galimybę groti Vilniuje ir užkariauti Jūsų širdis!,- išraiškingai pasakoja grupės „Bedford Falls“ nariai.

Grupės „Bedford Falls“ muzika pasižymi energingomis bosinėmis gitaromis, melodingomis dainomis bei sugebėjimu nardyti tarp skirtingų muzikos žanrų ir srovių. Šios grupės koncertai nemažiau ypatingi, o dažnai ir kupini netikėtumų. „Bedford Falls“ koncertų melancholiška atmosfera dažnai keičiasi peraugdama į tikro vakarėlio rėžimą, kurio tikimasi ir apsilankymo Vilniuje metu!

„Bedford Falls“ į turą „No Shortcuts Tour“ leidžiasi ne vieni ir jame pasirodo su atlikėju – Tamada. Šis atlikėjas savo muzikoje paniręs į eksperimentus maišant akustinę, elektroninę bei tradicinę gruzinų muziką bei tikintis, kad ieškojimai muzikoje yra nuolatinis procesas, kuris veikiausiai niekada nesibaigs. Tamada kūriniuose vartojama užburianti senovės gruzinų kalba, o tekstuose, kurie suskamba tarsi tostai, plėtojamos ne tik įvairios socialinės problemos, bet ir romantinės temos.

„Man yra tekę studijuoti Latvijoje ir studijų metais, su kita grupe esu grojęs Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Vilniuje ir labai svajojau apie koncertą „Lofte“! Kaip ir daugelis gruzinų turiu labai gražių prisiminimų ir jausmų Lietuvai bei jos žmonėms, juk mus su lietuviais sieja bendros politinės temos, ir tai manau suartina. Man didelė garbė, kad į turą galiu leistis su viena mėgstamiausių savo grupių „Bedford Falls“ ir skubu pridusti, kad tik iš pirmo žvilgsnio mūsų atliekama muzika skirtinga! Manau, kad abiejų grupių sukuriama energija scenoje šį turą ir padaro labai įdomiu“,- įspūdžiais dalinasi atlikėjas Tamada.

Gyvai susipažinti su „Bedford Falls“ ir Tamada atliekama muzika bus galima jau gegužės 21 d., menų fabrike „Loftas“. Daugiau informacijos ir bilietai: http://bit.ly/41spDfQ

Pasidalink:

NAUJIENOS