Dua Lipa ir Megan Thee Stallion pristato pirmąjį bendrą kūrinį „Sweetest Pie“

Dua Lipa ir Megan Thee Stallion
Dua Lipa ir Megan Thee Stallion © Marcelo Cantu
Dua Lipa ir Megan Thee Stallion
Dua Lipa ir Megan Thee Stallion © Marcelo Cantu
Daugkartinė „Grammy“ laimėtoja ir repo muzikos ikona Megan Thee Stallion suvienijo jėgas su pasauline popmuzikos žvaigžde Dua Lipa ir pristatė bendrą singlą „Sweetest Pie“. Jau dabar karščiausiu 2022 metų merginų himnu vadinamas kūrinys yra pirmas naujojo Megan Thee Stallion albumo singlas.

„Sweetest Pie“ yra labai skanus ir seksualus kūrinys, kuriame atlikėjos kalba apie moters kaip prizo vyrui vaizdavimą. Singlas pasirodo su vaizdo klipu, kurį režisavo Dave‘as Meyersas, prodiusavo Freenjoy.

„Sweetest Pie“ yra pirmasis naujojo Megan albumo anonsas. Tai ir pirmasis 2022-aisiais išleistas atlikėjų singlas.

2021-aisiais Megan Thee Stallion laimėjo tris „Grammy“ apdovanojimus, du „NAACP Image“ apdovanojimus, o „Billboard“ muzikos apdovanojimuose paskelbta „Metų repo atlikėja moterimi“. Šiais metais ji yra nominuota dviem „Grammy“ apdovanojimams. Atlikėja trims koncertams prisijungs prie Dua Lipa „Future Nostalgia“ turo ir vasarą pati pradės savo turą.

Dua Lipa šiuo metu gastroliuoja po JAV su kritikų pripažintu „Future Nostalgia“ pasauliniu turu, kurį „Billboard“ pavadino „euforišku sugrįžimu į gyvus koncertus, kurio popmuzikos gerbėjai taip ilgai laukė“. Trijų „Grammy“ statulėlių laimėtoja Dua Lipa 2022-uosius pradėjo su „Billboard Top Hot 100 Song of the Year“ – juo tapo singlas „Levitating“. Dua Lipa yra viena populiariausių šių dienų popmuzikos atlikėjų, pagerinusi ne vieną muzikos rekordą. Šią savaitę atlikėja tapo ilgiausiai „Billboard Hot 100“ tope išbuvusia moterimi atlikėja – Dua Lipos kūrinys „Levitating“ šiame dainų sąraše karaliauja net 70 savaičių!

Vasarą popmuzikos dievaitę galės išvysti ir lietuviai – birželio 19 dieną pasaulinio turo „Future Nostalgia“ koncertą Dua Lipa surengs Kaune. Bilietai į šį renginį buvo išgraibstyti vos per dešimt minučių. Atlikėjos turas po pasaulį tęsis iki pat vėlyvo rudens.

Pasidalink:

NAUJIENOS