Mariah Carey pristatė naują kalėdinę dainą „Fall in Love at Christmas“

mariah khalid kirk
Khalid, Mariah Carey ir Kirk Franklin / Dainos „Fall in Love at Christmas“ viršelis
Koks Kalėdų sezonas be legendinių Mariah Carey dainų? Šiemet dainininkė papildo savo šventinių dainų sąrašą ir dovanoja naujieną pavadinimu „Fall in Love at Christmas“.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Šią dainą ji atlieka su kitais dviem patyrusiais ir pripažintais dainininkais – begale svarbių įvertinimų sulaukusiu Khalid ir 16-os „Grammy“ statulėlių laureatu, gospelo virtuozu Kirku Franklinu.

Mariah Carey prie naujos kalėdinės dainos atsiradimo prisidėjo kiekviename jos kūrybiniame etape. Ji yra ir viena iš dainos prodiuserių, ir vaizdo klipo bendraautorė bei pagrindinis dainos balsas. Be to, visas vaizdo klipas buvo filmuojamas dvejose Mariah Carey brangiausiose erdvėse: jos namuose ir jos „Butterfly Lounge“ muzikos studijoje Los Andžele.

Vaizdo klipe pasirodo ir Mariah Carey dvynukai Monroe ir Moroccan. Ši detalė tik dar labiau sustiprina kalėdinę nuotaiką, kurią be šventinės muzikos ir galingų dainininkų balsų kuria ir kruopščiai parinktos dekoracijos bei dirbtinis sniegas.

Mariah Carey kartu su Khalid ir Kirku Franklinu šį šventinį hitą atliks gyvai jau gruodį. Pasirodymą pirmiausia pamatys „Apple TV+“ žiūrovai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS