Mariah Carey pristatė naują kalėdinę dainą „Fall in Love at Christmas“

mariah khalid kirk
Khalid, Mariah Carey ir Kirk Franklin / Dainos „Fall in Love at Christmas“ viršelis
mariah khalid kirk
Khalid, Mariah Carey ir Kirk Franklin / Dainos „Fall in Love at Christmas“ viršelis
Koks Kalėdų sezonas be legendinių Mariah Carey dainų? Šiemet dainininkė papildo savo šventinių dainų sąrašą ir dovanoja naujieną pavadinimu „Fall in Love at Christmas“.

Šią dainą ji atlieka su kitais dviem patyrusiais ir pripažintais dainininkais – begale svarbių įvertinimų sulaukusiu Khalid ir 16-os „Grammy“ statulėlių laureatu, gospelo virtuozu Kirku Franklinu.

Mariah Carey prie naujos kalėdinės dainos atsiradimo prisidėjo kiekviename jos kūrybiniame etape. Ji yra ir viena iš dainos prodiuserių, ir vaizdo klipo bendraautorė bei pagrindinis dainos balsas. Be to, visas vaizdo klipas buvo filmuojamas dvejose Mariah Carey brangiausiose erdvėse: jos namuose ir jos „Butterfly Lounge“ muzikos studijoje Los Andžele.

Vaizdo klipe pasirodo ir Mariah Carey dvynukai Monroe ir Moroccan. Ši detalė tik dar labiau sustiprina kalėdinę nuotaiką, kurią be šventinės muzikos ir galingų dainininkų balsų kuria ir kruopščiai parinktos dekoracijos bei dirbtinis sniegas.

Mariah Carey kartu su Khalid ir Kirku Franklinu šį šventinį hitą atliks gyvai jau gruodį. Pasirodymą pirmiausia pamatys „Apple TV+“ žiūrovai.

Pasidalink:

NAUJIENOS