Milijardines peržiūras renkanti varlė Crazy Frog grįžta su nauja daina

Crazy Frog
Crazy Frog / Vaizdo klipo stop kadras
Vienas populiariausių 2000-ųjų pirmojo dešimtmečio veikėjų Crazy Frog šį penktadienį išleido naują dainą ir vaizdo klipą. Kūrinys pristatytas oficialiame personažo kanale, YouTube platformoje.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Naujoji daina pavadinta „Tricky“. Beje, kūrinys yra dviejų dainų remiksas – priedainis pasiskolintas iš Amerikiečių repo grupės RUN DMC singlo „It’s Tricky“, išleisto 1987 metais, o dainos muzikinis pamatas sudarytas iš reperės Millie B kūrinio „M To The B“.

Varlės personažas Crazy Frog buvo sukurtas 2003-iais metais, Švedijoje, dizainerio ir animatoriaus Eric Wernqvist ir kompanijos Sony Music. Animacinis veikėjas labiausiai išpopuliarėjo 2005-ais metais dėka plačiai nuskambėjusio mega hito „Alex F“, kuris vien YouTube platformoje turi daugiau nei 3 milijardus peržiūrų ir yra 26-oje vietoje pagal visų YouTube esančių video klipų peržiūrų skaičių.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS