Elton John ir Ed Sheeran susivienijo bendrai kalėdinei dainai „Merry Christmas“

Elton John ir Ed Sheeran
Elton John ir Ed Sheeran © Zakary Walters
Vieni populiariausių šių dienų muzikos atlikėjų Edas Sheeranas ir Eltonas Johnas skelbia kalėdinio sezono pradžią ir pristato naują, labdarai skirtą kalėdinį singlą „Merry Christmas“. Kūrinys pasirodo kartu su Jasono Koenigo režisuotu vaizdo klipu.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Merry Christmas“ yra puiki kalėdinio džiaugsmo dozė – varpų garsai, pakilios aranžuotės ir džiugios harmonijos, dainą papildo širdžiai mieli Edo ir Eltono vokalai: „So kiss me under the mistletoe / Pour out the wine let’s toast and pray for December snow / I know there’s been pain this year but it’s time to let it go / Next year you never know, but for now, Merry Christmas.“

Dainą kartu parašė Edas Sheeranas ir Eltonas Johnas, kūrinį prodiusavo Steve‘as Macas, šis blokbasteris simbolizuoja daugiau kaip dešimtmetį trunkančią dviejų pasaulinių superžvaigždžių draugystę.

Tai pirmas atlikėjų bendras kūrinys. Tačiau tai nėra pirma muzikantų kalėdinė daina: 2017-aisiais Sheeranas išleido pirmąją Didžiosios Britanijos topo vietą užėmusią laikui nepavaldžią baladę „Perfect“, tuo tarpu Eltonas 1973-aisiais išleido Kalėdų klasiką „Step Into Christmas“ – ji ilgainiui tapo viena grojamiausių kalėdinių dainų.

„Merry Christmas“ režisavo Jasonas Koenigas, Jenny Koenig ir Edas Sheeranas – jis dainai suteikia dar daugiau spalvų ir nuotaikos. Klipe abu atlikėjai atkuria scenas iš ryškiausių kalėdinių dainų vaizdo klipų („Wham“, Mariah, „East 17“ ir t.t.) bei filmų.

Visas per 2021-ųjų kalėdinį laikotarpį gautas lėšas Edas Sheeranas ir Eltonas Johnas skirs E.Sheerano Sufolko muzikos ir E.Johno AIDS fondams.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS