Alina Orlova įdainavo amerikiečių dramaturgo eilėraštį

Alina Orlova
Alina Orlova © Viktorija Makovskaja ir Monika Penkutė
Alina Orlova
Alina Orlova © Viktorija Makovskaja ir Monika Penkutė
Viena ryškiausių šalies alternatyvios muzikos kūrėjų Alina Orlova artėjant gražiausioms metų šventėms klausytojams dovanoja naują kūrinį. „Winter Smoke“ – tai nostališkas, jaukumo pripildytas kūrinys, kurį dar labiau padeda atskleisti ir sukurtas vintažinis vaizdo klipas. Pasak kūrėjos, naujuoju kūriniu norėjosi klausytojams sukurti jaukumo pojūtį.

„Nauja daina švelni ir kinematografiška. Sukūrėme šį kūrinį vieno susitikimo metu, improvizuodami su muzikantais Pauliumi Vašku ir Adu Gecevičiumi. Atspirties tašku tapo Pauliaus gitaros improvizacija džiazo motyvais, o aš įdainavau amerikiečių dvidešimto amžiaus dramaturgo Tennessee Williams nedidelį eilėraštį. Šiame paslaptingame, žiemiškų spalvų ir kvapų tekste, jis kalba apie meilės ir šilumos ilgesį, moteris ir vyrus, atskleidžia tokį lyg karčiai saldų androginiško herojaus žvilgsnį“, – apie kūrybinį procesą pasakoja Alina.

Pasak muzikanto A.Gecevičiaus, vyko malonus kūrybinis procesas, kurio metu pavyko sukurti „šilumą“.

„Nauja Alinos daina, tai šiluma, kurios kartais taip trūksta per šventes ir ne tik, tai subtilumas, kurio kasdienybėje taip pasigendam“, – teigia bendraautorius.

Kartu su naujausiu kūriniu „Winter Smoke“ A.Orlova klausytojams dovanoja ir kinematografo Arno Mažylio sukurtą „one – take“ formato vaizdo klipą.

Režisieriaus teigimu, sukurti tokio tipo muzikinį klipą yra nemažas iššūkis, reikalaujantis visos komandos pastangų ir nepriekaištingo darbo. „Darbas aikštelėje turi būti itin sustyguotas, tačiau nors ir su maža, bet profesionalia komanda idėją pavyko įgyvendinti“ – apie įgyvendinimą pasakoja Arnas.

Alina džiaugiasi galutiniu vaizdo klipo rezultatu. Kūrėja teigia, kad režisieriaus ir visos komandos pastangos padėjo kūriniui dar labiau atsiskleisti bei įgauti stiprų jaukumo pojūtį.

„Dainą „Winter Smoke“ įrašėme ir šį procesą nufilmavome „Vilniaus plokštelių studijoje“. Šios erdvės dvasia ir Arno sukurta vaizdo klipo atmosfera, manau, labai dera prie nostalgiško, kiek vintažinio dainos skambesio. Labai džiaugiuosi ir dėkoju visai kūrybinei komandai už rezultatą, kurio pavyko pasiekti“, – džiaugiasi Alina.

Kūrinį „Winter Smoke“ klausytojais turės galimybę išgirsti ir paskutiniuosiuose šiais metais įvyksiančiuose A.Orlovos koncertuose. Žinoma dainininkė gruodžio 15 dieną surengs paskutinį akustinio turo koncertą Rokiškio kultūros centre, o gruodžio 31 – ąją surengs šventinį koncertą sostinės „Litexpo“ parodų ir kongresų rūmuose.

Alina Orlova – „Winter Smoke“:

Pasidalink:

NAUJIENOS