Kalėdinės dainos grįžta ir užkariauja topus: Mariah Carey – pirma pasaulyje

Mariah Carey
Mariah Carey / Dainos „All I Want for Christmas Is You” viršelis
Šią savaitę Amerikos žurnalui „Billboard“ paskelbus topo lenteles paaiškėjo, kad visą pasaulį apimančio „Global 200“ dešimtuke puikuojasi keturios kalėdinės dainos, o pagrindinio topo „Hot 100“ dešimtuke - net šešios.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Laukiamiausių švenčių sezonui artėjant finišo link, kaip ir kiekvienais metais, kalėdinių dainų klausomumas išauga taip, kad jos sugrįžta į didžiuosius dainų topus. Kalėdos yra vienintelis laikotarpis, kada pagrindiniuose pasaulio topų šimtukuose galima išvysti, kad ir 70 metų senumo dainas, kaip, pavyzdžiui, 1951-ųjų hitą „It’s Beginning to Look a Lot Like Christmas“, atliekamą dainininko Perry Como.

Mariah Carey – pirma pasaulyje

Legendinė ir, galima sakyti, „Kalėdų karalienė“ Mariah Carey daina „All I Want for Christmas Is You” šią savaitę užkopė į pirmąją vietą visuose trijuose pagrindiniuose Amerikos žurnalo „Billboard“ skelbiamuose topuose: Amerikos Valstijų „Hot 100“, visą pasaulį apimančiame „Global 200“ ir pasaulį, iššskyrus Ameriką „Global Excluding United States“.

Taip pat, Mariah Carey pagerino ir dar labiau padidino rekordą kaip daugiausiai savaičių pirmoje „Hot 100“ topo vietoje išsilaikiusi atlikėja. Būtent jai priklauso net 85-ių savaičių pirmoje topo vietoje rekordas. Antroje vietoje su 60 savaičių liko dainininkė Rihanna.

Topuose dominuoja kalėdinės dainos

Iš dešimt pačių klausomiausių šios savaitės dainų visame pasaulyje – keturios kalėdinės. Šventinės dainos tope „Global 200“ pasiskirsčiusios taip:

1. Mariah Carey „All I Want for Christmas Is You”
4. Wham! „Last Christmas“
6. Brenda Lee „Rockin‘ Around The Christmas Tree
8. Bobby Helms „Jingle Bell Rock

O iš dešimt klausomiausių šios savaitės dainų Amerikoje – kalėdinės net šešios. Šventinės dainos tope „Hot 100“ pasiskirsčiusios taip:

1. Mariah Carey „All I Want for Christmas Is You”
2. Brenda Lee „Rockin‘ Around The Christmas Tree
4. Bobby Helms „Jingle Bell Rock
5. Burl Ives „A Holly Jolly Christmas
7. Andy Williams „It‘s The Most Wonderful Time Og The Year“
9. Wham! „Last Christmas“

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS