Harry Styles išleido trečiąjį albumą „Harry‘s House“

Harry Styles
Harry Styles / Asmeninis albumas
Šįryt pasirodė „Grammy“ laimėtojo Harry Styleso albumas „Harry‘s House“. Jame atlikėjas skamba, kaip niekad, pasitikinčiai savimi. Tai yra jau trečiasis Harry Styleso albumas kupinas dainų apie sudėtingą meilę ir emocijų. Naujasis darbas atveria naujus horizontus šiam vienam kūrybiškiausių šių dienų popmuzikos atlikėjų pasaulyje.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Balandžio pradžioje pasirodęs pirmasis albumo singlas „As It Was“ iškart tapo rekordiniu hitu ir debiutavo pirmose muzikos topų vietose tiek JAV, tiek Didžiojoje Britanijoje. Taip pat ši daina tapo daugiausiai perklausų per vieną dieną sulaukęs kūrinys „Spotify“ platformoje šiemet.

Naujasis albumas „Harry‘s House“, išėjęs po trejų metų pertraukos, yra intymiausias ir asmeniškiausias Harry Styleso muzikinis darbas. Tai – tarsi dainininko meditacija apie namus ir namų kūrimą iš emocijų ir prisiminimų.

„Klausantis naujų Harry Styleso ritmų išties galima pasijausti tarsi namuose“, – rašoma oficialiame atlikėjo pranešime žiniasklaidai. Be namų temos, naujajame albume Harry gilinasi į temas, kurias jis visada tyrinėjo kaip dainų autorius: tapatybė, bendruomenė, meilė.

„Harry‘s House“ susideda iš 13 dainų, kurias muzikantas įrašinėjo skirtinguose pasaulio kraštuose: Los Andžele, Tokijuje ir viename Anglijos kaime. Jame dainininkas leidžiasi į naujus muzikinius nuotykius: nuo ritmenbliuzo įkvėptų kūrinių „Late Night Talking“ ir „Cinema“ iki synth-pop muzikos persmelktų „Love of My Life“ ir „Music for a Sushi Restaurant“. Žinoma, albume yra ir galingų baladžių: „Boyfriends“, „Little Freak“ ir „Matilda“.

Prie naujojo albumo prisidėjo ilgamečiai Harry Styleso kolegos Kidas Harpoonas, Tyleris Johnsonas ir Mitchas Rowlandas.

Populiarumo viršūnėje ir nežada sustoti

Harry Stylesas yra buvęs vienos sėkmingiausių vaikinų grupės „One Direction“ narys. Savo solinę karjerą jis pradėjo dar 2016 m. Pirmasis vaikino singlas „Sign of the Times“ ir jo paties vardu pavadintas debiutinis albumas iškart susilaukė didžiulės sėkmės.

Toks pat yra ir jo antrasis platininis albumas „Fine Line“. Jame skamba tokie jau multiplatininiais hitais tapę kūriniai kaip „Adore You“, „Watermelon Sugar“ ir „Golden“. Šis albumas išaugo į tarptautinį fenomeną, o Harry Styles įkvėpė ne tik muzikos klausytojus, bet ir mados pasaulį (prisiminkite žymųjį „Vogue“ viršelį, kuriame Harry Styles dėvi „Gucci“ suknelę ir daugybę kitų ikoninių fotosesijų).

Su naujuoju albumu Harry Stylesas jau visai netrukus pradės ir aktyvią koncertinę veiklą. Nuo birželio 11 d. jis pratęs savo „Love On Tour“ muzikinį turą po pasaulį. Pirmasis turo koncertas įvyks Glazge.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS