Harry Styles išleido trečiąjį albumą „Harry‘s House“

Harry Styles
Harry Styles / Asmeninis albumas
Harry Styles
Harry Styles / Asmeninis albumas
Šįryt pasirodė „Grammy“ laimėtojo Harry Styleso albumas „Harry‘s House“. Jame atlikėjas skamba, kaip niekad, pasitikinčiai savimi. Tai yra jau trečiasis Harry Styleso albumas kupinas dainų apie sudėtingą meilę ir emocijų. Naujasis darbas atveria naujus horizontus šiam vienam kūrybiškiausių šių dienų popmuzikos atlikėjų pasaulyje.

Balandžio pradžioje pasirodęs pirmasis albumo singlas „As It Was“ iškart tapo rekordiniu hitu ir debiutavo pirmose muzikos topų vietose tiek JAV, tiek Didžiojoje Britanijoje. Taip pat ši daina tapo daugiausiai perklausų per vieną dieną sulaukęs kūrinys „Spotify“ platformoje šiemet.

Naujasis albumas „Harry‘s House“, išėjęs po trejų metų pertraukos, yra intymiausias ir asmeniškiausias Harry Styleso muzikinis darbas. Tai – tarsi dainininko meditacija apie namus ir namų kūrimą iš emocijų ir prisiminimų.

„Klausantis naujų Harry Styleso ritmų išties galima pasijausti tarsi namuose“, – rašoma oficialiame atlikėjo pranešime žiniasklaidai. Be namų temos, naujajame albume Harry gilinasi į temas, kurias jis visada tyrinėjo kaip dainų autorius: tapatybė, bendruomenė, meilė.

„Harry‘s House“ susideda iš 13 dainų, kurias muzikantas įrašinėjo skirtinguose pasaulio kraštuose: Los Andžele, Tokijuje ir viename Anglijos kaime. Jame dainininkas leidžiasi į naujus muzikinius nuotykius: nuo ritmenbliuzo įkvėptų kūrinių „Late Night Talking“ ir „Cinema“ iki synth-pop muzikos persmelktų „Love of My Life“ ir „Music for a Sushi Restaurant“. Žinoma, albume yra ir galingų baladžių: „Boyfriends“, „Little Freak“ ir „Matilda“.

Prie naujojo albumo prisidėjo ilgamečiai Harry Styleso kolegos Kidas Harpoonas, Tyleris Johnsonas ir Mitchas Rowlandas.

Populiarumo viršūnėje ir nežada sustoti

Harry Stylesas yra buvęs vienos sėkmingiausių vaikinų grupės „One Direction“ narys. Savo solinę karjerą jis pradėjo dar 2016 m. Pirmasis vaikino singlas „Sign of the Times“ ir jo paties vardu pavadintas debiutinis albumas iškart susilaukė didžiulės sėkmės.

Toks pat yra ir jo antrasis platininis albumas „Fine Line“. Jame skamba tokie jau multiplatininiais hitais tapę kūriniai kaip „Adore You“, „Watermelon Sugar“ ir „Golden“. Šis albumas išaugo į tarptautinį fenomeną, o Harry Styles įkvėpė ne tik muzikos klausytojus, bet ir mados pasaulį (prisiminkite žymųjį „Vogue“ viršelį, kuriame Harry Styles dėvi „Gucci“ suknelę ir daugybę kitų ikoninių fotosesijų).

Su naujuoju albumu Harry Stylesas jau visai netrukus pradės ir aktyvią koncertinę veiklą. Nuo birželio 11 d. jis pratęs savo „Love On Tour“ muzikinį turą po pasaulį. Pirmasis turo koncertas įvyks Glazge.

Pasidalink:

NAUJIENOS