Kalush Orchestra koncertuos didžiausiame paplūdimio festivalyje Baltijos šalyse

Kalush Orchestra
Kalush Orchestra © Katrin Oleynik
Kalush Orchestra
Kalush Orchestra © Katrin Oleynik
Didžiausias paplūdimio festivalis Baltijos šalyse „Summer Sound“ skelbia naujus atlikėjus. Rugpjūčio 4-5 dieną Liepojos festivalio scenoje pasirodys vokiečių šokių muzikos ir tropinio house stiliaus atlikėjas Felixas Jaehnas, praėjusių metų „Eurovizijos“ dainų konkurso nugalėtojai ukrainiečiai „Kalush orchestra“ ir šių metų Latvijos atstovai konkurse – grupė „Sudden Lights“.

„Džiaugiamės galimybe šiais metais koncertuoti festivalyje „Summer Sound“. Taip pat dėkojame Latvijos žmonėms už nuolatinę paramą ukrainiečiams ir Ukrainai“, – sako „Kalush Orchestra“ lyderis Olehas Psiukas. „Pažadam, kad nuo scenos skleisim ypatingą muzikos nuotaiką, grosim savo hitus ir naujus kūrinius. Iki pasimatymo festivalyje!“

Kalush Orchestra – Summer Sound: 

Ukrainos hiphopo atlikėjai „Kalush Orchestra“ su kūriniu „Stefania“ praėjusiais metais atnešė savo šaliai pergalę „Eurovizijoje“. Savo koncertais grupė skleidžia ukrainietišką kultūrą, skatina solidarumą su Ukrainą ir primine apie pagalbos poreikį karo niokojamai Ukrainai.

Gegužės 27 dieną „Summer Sound“ festivalio organizatoriai surengs labdaringą futbolo turnyrą, kuriame dalyvaus Latvijos hip-hop žvaigždės, o visos už bilietus gautos lėšos bus skirtos paramos organizacijai „Music Saves UA“, kuri siekia, kad būtų suteikta humanitarinė pagalba labiausiai skurstantiems Ukrainos žmonėms.

Kol kas paskelbta, kad koncertinėje festivalio pasirodys per 50 muzikos atlikėjų, tarp jų – ir 5 muzikos kolektyvai iš Lietuvos. Tarp naujausių paskelbtų festivalio atlikėjų yra vokiečių šokių muzikos prodiuseris ir didžėjus Felix Jaehn, sulaukęs pasaulinio pripažinimo su savo hitais OMI dainos „Cheerleader“ remiksu ir singlu „Ain’t Nobody“.

Felix Jaehn – Ain’t Nobody (Loves Me Better) ft. Jasmine Thompson: https://youtu.be/5j1RCys4R0g

Kiti pagrindiniai festivalio „Summer Sound“ atlikėjai šiais metais – „Grammy“ apdovanojimui nominuotas house muzikos trio iš Italijos „MEDUZA“, Vokietijos didžėjus ir elektroninės muzikos kūrėjas Alle Farben, iš Estijos – muzikos žvaigždė „NŌEP“ ir žinoma indie roko grupė „Ewert And The Two Dragons“, o Latvijos atstovai šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse grupė „Sudden Lights“.

Rugpjūčio 4-5 d. Liepojos paplūdimyje vyks jau vienuoliktasis festivalis „Summer Sound“. Pernai renginys sulaukė rekordinio lankytojų skaičiaus – per dvi dienas festivalį aplankė daugiau nei 40 tūkst. žmonių, tarp jų – ir nemažai muzikos gerbėjų iš Lietuvos.

Lietuvos muzikos sceną šiais metais festivalyje atstovaus – elektroninės muzikos atlikėjas Leon Somov, grupės „Planeta Polar“ ir „shishi“, aštuoniolikmetis repo talentas Lucid Kidd ir nebe pirmą kartą festivalyje pasirodysiantys „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

Kalush Orchestra – Stefania: 

Pasidalink:

NAUJIENOS