„Rampampam“ hito atlikėja Minelli pristatė singlo tęsinį „Nothing Hurts“

Minelli Nothing Hurts
Minelli dainos „Nothing Hurts“ viršelis
Rumunijos popmuzikos žvaigždė, pasaulinio hito „Rampampam“ atlikėja Minelli išleido naują dainą „Nothing Hurts“. Kūrinys yra ankstesnio hito tęsinys, kuriame dainininkė kalba apie išsiskyrimo skausmą.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

2021-ieji atlikėjai buvo iš tiesų įspūdingi. Pavasarį išleistas kūrinys „Rampampam“ per kelis mėnesius iškopė į šeštąją „Global Shazam“ ir pirmąją „Global Shazam – Dance Chart“ topų vietą. Neįtikėtinos sėkmės „Rampampam“ sulaukė ir Lietuvoje – dar pavasarį daina atsidūrė muzikos pasiklausymo platformų šimtuko viršūnėje.

„Rampampam“ buvo tikras pasaulinis hitas: 160 mln. peržiūrų „YouTube“, 70 mln. perklausų skaitmeninėse platformose. Šį kūrinį radijo stotys transliavo net 59 pasaulio šalyse, jis užėmė pirmąsias vietas keliolikoje šalių.

Kaip rašoma pranešime spaudai, „Rampampam“ įtraukia vos tik išgirdus pirmus akordus, lygiai toks pat yra ir naujasis singlas „Nothing Hurts” – jis skirtas dar kartą užkariauti visas pasaulio šokių muzikos aikšteles.

Muziką ir žodžius naujai dainai kūrė Minelli, Jordanas Shaw ir Freedo. Pastarasis, jau pusantro milijardo perklausų platformoje „Spotify“ skaičiuojantis prodiuseris taip pat ir prodiusavo naują kūrinį. Šveicarų kūrėjas geriausiai žinomas dėl darbų su Zara Larsson („Lush Life”) ir „Chainsmokers“ („Takeaway”).

„Nothing Hurts“ yra daina apie meilę ir išsiskyrimą. Ir nors daugelis pasakytų, kad šios temos dainose labai dažnos, man jos labai svarbios. Tikiuosi, kad ir mano klausytojai jose suras ir save“, – apie naują kūrinį kalba Minelli.

Minelli yra ne tik atlikėja, bet ir dainų kūrėja bei muzikinio projekto „Bastard“ lyderė. 2017-aisiais Minelli išleido pirmą solinį kūrinį „Empty Spaces“, jis iškopė į muzikinius topus 15-oje šalių.

2019-aisiais ji išleido dainą „Mariola“, kuris užkariavo Rumunijos radijo, „iTunes“, televizijos ir „Spotify“ topus.

Muzikinis klipas peržiūrėtas net 20 mln. kartų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS