Paaiškėjo, kas apšildys į Lietuvą atvykstančios prancūzų žvaigždės Barbaros Pravi koncertą

Mando
Antoine Wend / Asmeninis albumas
Mando
Antoine Wend / Asmeninis albumas
Jau gegužės 20 dieną į Lietuvą atvyks praėjusiais metais Europą suvirpinusi didžiausiame dainų konkurse „Eurovizija“ bei antrąją vietą iškovojusi lyriškoji Prancūzijos atlikėja Barbara Pravi. Šiandien organizatoriai atskleidžia, kam patikėta pradėti vieną romantiškiausių sostinės „Compensa“ koncertų salėje įvyksiančių koncertų.

Paryžiuje gimusi ir gyvenanti žinoma atlikėja po sėkmingo pasirodymo „Eurovizijos“ dainų konkurse tapo žinoma ne tik savo šalyje, bet ir visoje Europoje. Savo tikrumu, balso subtilumu ir lyriškumu pavergusi žiūrovų širdis, įteptame koncertų grafike, šalies renginių organizatorių kvietimu, surado vietos Lietuvai ir sutiko surengti išskirtinį koncertą. Tiesa, koncertas dėl dainininkės Barbaros Pravi buvo perkeltas ir įvyks jau gegužės 20 dieną.

Išskirtinį koncertą patikėta pradėti muzikinio projekto „X faktorius“ nugalėtojams – grupei „Mando“, kurią sudaro pianistas Mindaugas Pundzius bei vokalistas iš Prancūzijos Antoine Wend.

Pasak atlikėjo, tai išskirtinė galimybė, kuri labai pradžiugino, o Barbaros Pravi kūryba žinomas dainininkas susidomėjo dar gyvendamas Prancūzijoje.

„Apie Barbarą Pravi pirmą kartą sužinojau kaip tekstų autorę, kuriuos ji parašė bendradarbiaudama su daugeliu prancūzų menininkų. Vėliau ją atradau, kaip ir dauguma kitų, „Eurovizijos“ konkurse 2021 metais. Turėjau galimybę ją išgirsti ir viename koncerte, kuris vyko Paryžiuje. Tuomet paliko labai gerą įspūdį. Man, kaip jaunam kūrėjui, didžiulė garbė pradėti jos solinį koncertą Vilniuje“, – teigia „Mando“ narys Antoine.

Atlikėjas ryškiai Prancūzijos atlikėjai negaili gražių žodžių ir teigia, kad šio gyvenimo įvykio laukia su didžiuliu jauduliu ir nekantrumu.

„Barbara Pravi yra įkvėpimas tiek muzikine prasme, nes per savo žodžius ji sklinda į žmonių širdis tarptautiniu mastu, tiek žmogiškai – dėl savo artumo ir nuoširdumo su publika. Ši neįtikėtina galimybė publikai atlikti savo žodžius, melodijas, kylančia iš mano jausmų ir emocijų. Nekantrauju dainuoti ir pasidalinti su žmonėmis savo istorija, kurioje, tikiuosi, kuo daugiau žmonių galės atpažinti ir save“, – teigia kūrėjas.

Prancūzę Europoje išgarsino ir daugybės gerbėjų liaupsių Lietuvoje sulaukęs kūrinys „Voilà“, kuris visose pasiklausymo platformose turi rekordinius perklausų kiekius. Pačiai B. Pravi artimas kūrinys pasakoja apie atlikėją, ilgai buvusią šešėlyje, tačiau norinčią užkariauti sceną ir pasidalinti savo dainomis su pasauliu. Kūrėja įkvėpimo sėmėsi iš šansono žanro ir tokių atlikėjų kaip Jacques’as Brelis ir Edith Piaf.

Prancūzijos žvaigždės Barbaros Pravi koncertas įvyks gegužės 20 d. Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje. Bilietus į koncertą platina Bilietai.lt.

Pasidalink:

NAUJIENOS