The Weeknd pristatė penktąjį albumą „Dawn FM“

The Weeknd albumo viršelis ir Jim Carrey / CC BY-SA 2.0
The Weeknd albumo viršelis ir Jim Carrey / CC BY-SA 2.0
Šiandien muzikos pasaulį sudrebino ilgai laukta naujiena - R&B bei pop žanrų atlikėjas The Weeknd (Abel Makkonen Tesfaye) išleido penktąjį studijinį albumą „Dawn FM“.

16-os dainų naująjį albumą kurti padėjo ir nemažai kitų pramogų pasaulio atstovų, tokie kaip Tyler The Creator, Lil Wayne, Quincy Jones, Oneohtrix, Point Never bei aktorius Jim Carrey.

Be abejonės, jau kaip tapo įprasta, The Weeknd ir vėl savo gerbėjus stebina stipriu ir įsimenamu įvaizdžiu – šį kartą albumo viršelyje pasivertė į gerokai už save vyresnį vyrą, pražilusiais plaukais ir vešlia barzda.

Abel Makkonen Tesfaye naujausią savo albumą bei visą projektą apibūdina kaip „garsinę patirtį“. Albume galima išgirsti ir bendrus kūrinius su gerai žinomais pramogų pasaulio atstovais – Tyler, the Creator, Lil Wayne, Quincy Jones, Oneohtrix Point Never bei Jim Carrey.

Jim Carrey albume pasirodo net tris kartus. Aktoriaus balsas atidaro albumą kūrinyje „Dawn FM“, vėliau savo balsu papildo septintosios dainos „Out of Time“ garso takelį. Trečiojoje ir paskutinėje ablumo dainoje „Phantom Regret by Jim“ aktorius pasirodo kaip kūrinio bendraautoris.

Albumo „Dawn FM“ dainų sąrašas:

 1. Dawn FM
 2. Gasoline
 3. How Do I Make You Love Me?
 4. Take My Breath
 5. Sacrifice
 6. A Tale By Quincy (feat. Quincy Jones)
 7. Out of Time
 8. Here We Go…Again (feat. Tyler, The Creator)
 9. Best Friends
 10. Is There Someone Else?
 11. Starry Eyes
 12. Every Angel is Terrifying
 13. Don’t Break My Heart
 14. I Heard You’re Married (feat. Lil Wayne)
 15. Less Than Zero
 16. Phantom Regret (feat. Jim Carrey)

Pasidalink:

NAUJIENOS