Spotify išpildė Adelės norą ir panaikino svarbią funkciją: „Tai buvo vienintelis prašymas“

Adele
Adele © Simon Emmett
Šeštadienio vakarą viena didžiausių muzikos klausymosi platformų Spotify išpildė vienintelį britų atlikėjos Adele norą: panaikinti galimybę albumo „30” klausyti atsitiktine tvarka.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Tai buvo vienintelis prašymas, kurį turėjau mūsų besikeičiančioje industrijoje!“ – rašė Adelė savo Twitter paskyroje.

„Mes nekuriame albumų taip kruopščiai dėliodami dainų tvarką be priežasties. Mūsų kuriamas menas pasakoja istorijas, kurios turi būti klausomos mūsų numatyta eile. Ačiū Spotify už įsiklausymą.“ – platformai dėkojo atlikėja.

Išgirdusi Adelės prašymą, Spotify panaikino „maišytuvo“ funkciją (angl. shuffle), kuri leidžia albumo klausyti atsitiktine tvarka, o ne tokia, kokią numatė kūrėjas.

Atlikėjai Adele ši funkcija buvo be galo svarbi dėl itin asmeniškos istorijos vystymosi tikslumo. Todėl ji pageidauja, kad klausytojai albumo „30“ klausytųsi tik tokiu eiliškumu, kokį sudėliojo pati.

Spotify atstovas spaudai šią informaciją sekmadienį patvirtino ir Amerikos muzikos žurnalui Billboard.

Šis žingsnis neabejotinai tampa ryškiu pavyzdžiu, kokią stiprią įtaką turi britų atlikėja Adele. Toks atvejis yra pirmasis Spotify platformoje.

„30“ – pirmasis albumas, kurį Adele išleidžia po šešerių metų pertraukos nuo tada, kai 2015 m. pasirodė jos trečiasis studijinis įrašas „25”. Jau dabar kritikai „30“ vertina, kaip iki šiol geriausią Adele darbą.

Kartu su albumu atlikėja taip pat pristatė net penkis naujus singlus: „Oh My God“, „I Drink Wine“, „To Be Loved“, „Can I Get It“ ir „Hold On“.

Dar spalio mėnesį pristatytas pirmasis singlas „Easy On Me“ per pirmąją parą sumušė pasaulio rekordą „Spotify“ platformoje ir tapo daugiausiai per dieną perklausyta daina.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS