Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Sam Smith ir Kim Petras
Sam Smith ir Kim Petras / Asmeninis albumas
Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Singlas „Unholy“ buvo sukurtas Jamaikoje. Galiu drąsiai teigti, kad šios dainos gimimo procesas buvo vienas šlovingiausių mano, kaip menininko, kūrybos momentų. Man dar niekada nebuvo taip smagu įrašinėti dainą. Išmesti taisyklių knygą ir leisti sau eksperimentuoti – išsilaisvinimas ir katarsis. Taip pat, buvo didžiulė garbė dirbti kartu su Kim Petras ir tapti jos spindesio liudininku. Ši daina yra apie išsivadavimą iš kitų paslapčių gniaužtų“, – apie naują singlą pasakoja Sam Smith.

„Esu didžiulė Sam Smith gerbėja. Smagu sutikti kitą menininką, kuris yra tikrai geras dainų rašytojas ir turi savo viziją. Su jais studijoje praleidau geriausią laiką. Jie tikrai manimi tikėjo ir skatino būti visiškai savimi. Jaučiuosi nepaprastai pagerbta, kad jie pasirinko mane įrašyti šią dainą kartu“, – džiaugiasi atlikėja Kim Petras.

„Singlas „Unholy“ buvo sukurtas Jamaikoje. Galiu drąsiai teigti, kad šios dainos gimimo procesas buvo vienas šlovingiausių mano, kaip menininko, kūrybos momentų. Man dar niekada nebuvo taip smagu įrašinėti dainą. Išmesti taisyklių knygą ir leisti sau eksperimentuoti – išsilaisvinimas ir katarsis. Taip pat, buvo didžiulė garbė dirbti kartu su Kim Petras ir tapti jos spindesio liudininku. Ši daina yra apie išsivadavimą iš kitų paslapčių gniaužtų“, – apie naują singlą pasakoja Samas Smithas.

„Esu didžiulė Samo Smitho gerbėja. Smagu sutikti kitą menininką, kuris yra tikrai geras dainų rašytojas ir turi savo viziją. Su jais studijoje praleidau geriausią laiką. Jie tikrai manimi tikėjo ir skatino būti visiškai savimi. Jaučiuosi nepaprastai pagerbta, kad jie pasirinko mane įrašyti šią dainą kartu“, – džiaugiasi atlikėja Kim Petras.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS