Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Sam Smith ir Kim Petras
Sam Smith ir Kim Petras / Asmeninis albumas
Sam Smith ir Kim Petras
Sam Smith ir Kim Petras / Asmeninis albumas
Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

„Singlas „Unholy“ buvo sukurtas Jamaikoje. Galiu drąsiai teigti, kad šios dainos gimimo procesas buvo vienas šlovingiausių mano, kaip menininko, kūrybos momentų. Man dar niekada nebuvo taip smagu įrašinėti dainą. Išmesti taisyklių knygą ir leisti sau eksperimentuoti – išsilaisvinimas ir katarsis. Taip pat, buvo didžiulė garbė dirbti kartu su Kim Petras ir tapti jos spindesio liudininku. Ši daina yra apie išsivadavimą iš kitų paslapčių gniaužtų“, – apie naują singlą pasakoja Sam Smith.

„Esu didžiulė Sam Smith gerbėja. Smagu sutikti kitą menininką, kuris yra tikrai geras dainų rašytojas ir turi savo viziją. Su jais studijoje praleidau geriausią laiką. Jie tikrai manimi tikėjo ir skatino būti visiškai savimi. Jaučiuosi nepaprastai pagerbta, kad jie pasirinko mane įrašyti šią dainą kartu“, – džiaugiasi atlikėja Kim Petras.

„Singlas „Unholy“ buvo sukurtas Jamaikoje. Galiu drąsiai teigti, kad šios dainos gimimo procesas buvo vienas šlovingiausių mano, kaip menininko, kūrybos momentų. Man dar niekada nebuvo taip smagu įrašinėti dainą. Išmesti taisyklių knygą ir leisti sau eksperimentuoti – išsilaisvinimas ir katarsis. Taip pat, buvo didžiulė garbė dirbti kartu su Kim Petras ir tapti jos spindesio liudininku. Ši daina yra apie išsivadavimą iš kitų paslapčių gniaužtų“, – apie naują singlą pasakoja Samas Smithas.

„Esu didžiulė Samo Smitho gerbėja. Smagu sutikti kitą menininką, kuris yra tikrai geras dainų rašytojas ir turi savo viziją. Su jais studijoje praleidau geriausią laiką. Jie tikrai manimi tikėjo ir skatino būti visiškai savimi. Jaučiuosi nepaprastai pagerbta, kad jie pasirinko mane įrašyti šią dainą kartu“, – džiaugiasi atlikėja Kim Petras.

Pasidalink:

1 komentaras apie “Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“”

  1. Atgalinis pranešimas: Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“ – MUZIKA PASAULYJE

Komentarai yra išjungti.

NAUJIENOS