Adele pristatė ilgai lauktą ketvirtąjį albumą „30“

adele 30
Adele albumo „30“ viršelis
Po šešerių metų pertraukos britų dainininkė Adele pagaliau išleido ilgai lauktą albumą „30“. Jau dabar kritikai „30“ vertina, kaip iki šiol geriausią Adele darbą.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Rolling Stone“, kurio viršelį puošia britų žvaigždė, rašo: „Adele dar niekada neskambėjo taip smarkiai.“ „Clash“ pavadino albumą „asmeniniu ir meniniu triumfu“, o „i-D“ publikavo, kad niekas kitas nedaro tai geriau nei ji.

Kartu su albumu yra pristatomi netgi penki nauji singlai: „Oh My God“, „I Drink Wine“, „To Be Loved“, „Can I Get It“ ir „Hold On“. Sekmadienį specialioje „CBS“ laidoje, dainininkė pirmą kartą šias dainas atliko gyvai. Laidos filmavimas vyko nuostabaus grožio Grifito observatorijos kieme Los Andžele.

Tylą Adele nutraukė jau kiek anksčiau, spalio mėnesį pristatydama singlą „Easy On Me“, kuris per trumpą laiką sumušė ne vieną rekordą. Pavyzdžiui, per „Spotify“ tapo daugiausia per dieną perklausyta daina.

„Easy On Me“ dainos vaizdo klipas buvo nufilmuotas prieš mėnesį Kanados mieste Kvebeke. Pirmoji klipo scena vyksta tame pačiame name, kuriame 2015 m. buvo filmuojamas Adele superhitas „Hello“. Abiejų vaizdo klipų autorius – pripažintas režisierius, Kanų kino festivalio „Grand Prix“ laureatas – Xavieras Dolanas.

„30“ – pirmasis albumas, kurį Adele išleidžia po šešerių metų pertraukos nuo tada, kai 2015 m. pasirodė jos trečiasis studijinis įrašas „25”. Naujojo albumo prodiuseriai – su baladžių karaliene jau susidirbę Gregas Kurstinas, Maxas Martinas, Shellbackas ir Tobiasas Jesso Jr. Šįkart prie komandos prisijungė dar du nariai – Inflo ir Ludwigas Göranssonas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS