Beyonce grįžta su nauju kūriniu „Be Alive“ ir pristato artėjantį kino filmą

Beyonce
Beyonce dainos „Be Alive“ viršelis
Prieš 3 mėnesius pristačiusi kūrinius ir jų vaizdo klipus „MOOD 4 EVA" bei „OTHERSIDE", popmuzikos karalienė Beyonce sugrįžta naujam darbui „Be Alive“.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Šį kartą naujausias atlikėjos kūrinys taps artėjančio filmo „King Richard“ pagrindine daina.

Biografinė drama pasakos gyvenimo istoriją apie amerikietį teniso trenerį Richard Williams, kurio dėka ir pagalba dukros Venus ir Serena Williams tapo profesionaliomis teniso žaidėjomis bei garsiomis visame pasaulyje.

Kino juostoje bus akcentuojamos tokios žmogiškosios vertybės kaip pasitikėjimas, drąsa ir grožis, didelis dėmesys bus skiriamas juodaodžių menui bei kultūrai.

Filmą „King Richard“ žiūrovai Amerikoje galės išvysti jau nuo lapkričio 19 dienos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS