Zara Larson pokyčiai: į sceną grįžta su 80-ųjų stiliaus daina

Zara Larson © Jack Bridgeland
Zara Larson © Jack Bridgeland
Zara Larson © Jack Bridgeland
Zara Larson © Jack Bridgeland
Popmuzikos žvaigždė ir jaunosios kartos ikona Zara Larsson sugrįžta su naujuoju singlu „Can't Tame Her“ (liet. k. „Tu negali jos sutramdyti”), kuris tęsia moteris drąsininčių singlų sužydėjimą. Dainą lydi spalvingas vaizdo klipas. Su šia naujiena žymioji švedė pradeda savo naują, dar energingesnę muzikos erą.

„Jei esi viešumoje, manau, kad daugelis žmonių jau yra susidarę apie tave nuomonę, kas tu esi ir koks turėtum būti, – apie naująją dainą žurnalui Billboard pasakojo dainininkė. „Žmonės nori tave įsprausti į dėžutę, aiškinti, ką turėtum daryti, o ko ne.”

Įkvėpė aštuntasis dešimtmetis

80-ųjų energija įkvėptą singlą „Can‘t Tame Her“ lydi nė kiek ne mažiau spalvingas vaizdo klipas, kuriame Zara atskleidžia savo kiek labiau pašėlusią pusę. JaQuel Knight režisuotas klipas buvo nufilmuotas Prahoje. Su juo švedė yra dirbusi jau ir anksčiau, kuriant kultiniu tapusį „Love Me Land“ vaizdo klipą.

„Jaučiuosi taip, lyg tik dabar būčiau pradėjusi karjerą“, – po naujojo singlo premjeros „Billboard“ kalbėjo Zara. „Tuo pačiu esu taip toli nuo to, kur noriu būti ir ką noriu daryti. Manau, kad tai yra ir palaima, ir prakeiksmas, nes, rodos, niekada nebūsiu iki galo patenkinta.“

Laukia naujas albumas

Šiais metais pasirodys naujasis Zaros Larsson albumas, pavadintas taip pat kaip ir pirmasis albumo singlas – „Can‘t Tame Her“. Naująjį singlą Zara parašė kartu su MNEK ir MTHR, o jį prodiusavo Danja – žmogus dirbęs su tokiais atlikėjais kaip Britney Spears, Timbalandas ir kitais.

Gimė būti savo kartos ikona

Zara Larsson dar būdama penkerių pareiškė, kad nori tapti legenda ir nemirtinga kaip Elvis Preslis. Nuo vaikystės ji ne tik dainavo, bet ir šoko baletą bei lavino kitus savo talentus menų mokykloje Stokholme.

Nors žvaigždei dar tik 25-eri, muzikos industrijoje ji sukasi jau daug metų. Būdama vos 10 metų ji pasirodė „Sweden Got Talent“, o pirmąjį singlą išleido būdama 15-os. Tarptautinė sėkmė Zarą Larsson aplankė po 2015 m. išleisto singlo „Lush Life“. Merginai tuo metu buvo vos septyniolika.

Su kiekvienu savo žingsniu ji ir toliau tyliai kuria istoriją ir muša rekordus. Jos 2017 m. platininiu sertifikatu įvertintas albumas „So Good“ yra vienas iš daugiausiai kartų perklausytų moters debiutų „Spotify“ platformoje.

Taip pat nedaug populiariosios muzikos atlikėjų tokiame jauname amžiuje galėtų pasigirti pasirodymu Nobelio premijos renginyje ar apdovanojimu už feminizmą iš vienos seniausių moterų teisių organizacijos Švedijoje. Panašu, kad unikali, bebaimė ir įkvepianti Zara Larsson tiesiog gimė būti žvaigžde.

Pasidalink:

NAUJIENOS