Paieškos rezultatai

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

Skaityti »
Petunija © Ieva Kiznevičiūtė

Artėjančio albumo singlą pristatanti Petunija: „Tai galėtų būti filmų apie Džeimsą Bondą daina”

Vasaros pabaigoje pristačiusi dainą „Young & Beautiful” kartu su
Česlovu Gabaliu, atlikėja Petunija kviečia išgirsti antrąjį singlą iš spalio
mėnesį pasirodysiančio dainininkės mini albumo. „High On You” – tai
90-dešimtaisiais išpopuliarėjusio trip- hop muzikos stiliaus bei
šiuolaikinės popmuzikos įkvėpta daina apie priklausomybę nuo santykių.

Skaityti »
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

Skaityti »
WITE KATT

Kūrinius su Lilu ir Innomine bei Evgenija Redko išleidęs WITE KATT publikai pristato solinę dainą „Adike“

Hip-Hop atlikėjas WITE KATT, jau pažįstamas bendrais kūriniais su Lilu ir Innomine, bei atlikėja Evgenija Redko, publikai pristato savo kūrinį „Adike“. Daina bus įtraukta į atlikėjo debiutinį albumą „DELAQ“, prie kurio WITE KATT dirba su muzikos prodiuseriu Asaf Yehuda. Ši premjera yra drąsus atlikėjo pareiškimas ir didžiulis noras įvesti daugiau dinamikos į Lietuvos hip-hop, urban, rap muzikos kultūrą.

Skaityti »

Iglė pristato dainą „Jausmai“ ir atveria duris naujam muzikiniam etapui

Iglė pristato dainą „Jausmai“ ir prisipažįsta, kad nors startavo paskutinis vasaros mėnuo, tikrų atostogų ji dar neturėjo. Vėlyvą rudenį ir žiemą dainininkės laukia svarbus muzikinės karjeros postūmis, kuriam ji pradeda rengtis jau dabar. „Kol kas prietaringai apie tai nekalbėsiu, bet tai bus reikšmingiausias mano muzikinis šuolis aukštyn nuo pat „X faktoriaus“ laikų“, – sako ji.

Skaityti »
Konstantinas Lilas

Konstantinas Lilas grįžta į muzikos sceną: atvirai apie dueto iširimą ir solinę karjerą

Vienuolika metų sėkmingai gyvavęs hiphopo duetas „Lilas ir Innomine“ netikėtai išsiskirstė dar tada, kai daugelio gyvenimų nebuvo pristabdžiusi pandemija. Po daugiau nei dviejų metų tylos, liepos 5 d., Konstantinas Kiveris-Lilas žengs į Lukiškių kalėjimo sceną ir pristatys pirmą solinį albumą „Niekas nėra tikra“. Apie naują muzikinį etapą, artėjančius pirmus kartus ir pasikalbėjome.

Skaityti »
Festivalio „Midsummer Vilnius“ svečiai

Festivalio „Midsummer Vilnius’22“ svečiai ir dalyviai rinkosi į šventinius pusryčius

Festivalio tradicija – likus dešimčiai dienų iki atidarymo susitikti su partneriais, atlikėjais ir palaikančiais bičiuliais tampa pirmuoju laukiamu vidurvasario akcentu. Šis susitikimas tai nepaklusnumas skubai, reikalams ir rūpesčiams. Tai manifestas apie šviesiausio metų laiko potyrius, dangaus skliaute susigersiančias festivalio koncertų muzikines istorijas ir ryšį tarp žmonių, kurie ieško kaip kartu kilstelėti širdis. Viešbučio PACAI kiemelyje vėlyvieji festivalio pusryčiai prasidėjo pasakojimais apie septintąjį „Midsummer Vilnius“ užgimimą, būsimas atlikėjų, garso ir vaizdo dermes.

Skaityti »
Chase & Status

Festivalyje „Galapagai“ – sugrįžę „Chase & Status“ bei popiliariausi Lietuvos atlikėjai

Pačiame vasaros įkarštyje, liepos 29-30 dienomis, viename vaizdingiausių kraštovaizdžių, ežerų apsuptyje – Palūšėje, įsikurs muzikos festivalis „Galapagai“, kuris šiemet bene geriausią vasaros vakarėlį maišys su įdomiausiais šių dienų Lietuvos atlikėjais, jaunosios kartos komikais bei vienais sėkmingiausių XXI amžiaus britų elektroninės muzikos kūrėjais „Chase & Status“!

Skaityti »
Alina Orlova su grupe

Festivalis „Bliuzo naktys“ pildo programą: pirmus pasirodymus surengs dar du atlikėjai

Labai simboliška, kad pirmąją vasaros dieną iki tarptautinio muzikos festivalio „Bliuzo naktys“ lieka lygiai mėnuo! Gyvenimo džiaugsmo, hipiškos atmosferos, laimės kupinų šypsnių ir draugystės užsimezgančios nesvarbu ar vienai nakčiai ar visam gyvenimui, bliuzo ir ne tik bliuzo muzikos gerbėjai, į legendomis apipintus Varnius, prie įspūdingo Lūksto ežero, rinksis jau liepos 1-2 dienomis!

Skaityti »
Bäsello

Prodiuseris Bäsello apie drauge su „Universal Music Group“ išleistą remiksą: daina atsidūrė topo viršūnėje

Vienas perspektyviausių Lietuvos muzikos prodiuserių Tomas Paulauskas–Bäsello neseniai paskelbė apie bendrą projektą su tarptautine muzikos kompanija „Universal Music Group“ ir pristatė grupės „Flying Saucer Gang“ lyderio Remigijaus Daškevičiaus–Remio Retro naujausio singlo „Rockstarai“ remiksą, kuris iškart sulaukė didelio klausytojų dėmesio ir užkopė į klausomiausių radijo dainų top‘o pirmąją vietą.

Skaityti »
Garry Moore Tribute Band

Festivalyje „Bliuzo naktys“ pasirodymus surengs kviestinės užsienio žvaigždės

28-ąjam festivaliui – „Bliuzo naktys“ besiruošiantys festivalio organizatoriai šiandien atskleidžia dar daugiau festivalio vardų, tarp kurių britų muzikos legendos Garry Moore sūnaus Jack Moore pasirodymas bei geriausio bliuzo gitaristo pasaulyje titulus pelniusio – Ben Poole sugrįžimas, o taip pat Aleksandr Belkin, Sherman Tan bei Baltojo Kiro šėlsmas festivalio didžiojoje scenoje!

Skaityti »
Ričardas Fedasiukas ir Aira Klungytė

8 Kambario ir „Proto industrija“ prodiuseriai atskleidžia darbo užkulisius: „Be komandos esi niekas“

Pastarieji metai vieniems buvo pilni iššūkių, kitiems – atnešė naujų atradimų ir galimybių. Nepaisant sunkumų, geriausios metų hip-hopo grupės „8 Kambarys“ ir vienos žiūrimiausių internetinės laidos apie verslą Lietuvoje „Proto industrija“ (ved. verslininkas Erikas Viršilas) prodiuseriai Ričardas Fedasiukas ir Aira Klungytė ne tik nesustojo, bet ir ėmėsi naujos veiklos.

Skaityti »
8 Kambarys

8 Kambarys kartu su pasaulinio garso prodiuseriais išleidžia remiksų albumą „Turbulencija“

Grupė „8 Kambarys“ ir toliau stebina gerbėjus – surengę koncertą „Žalgirio“ arenoje ir tęsdami trečiojo albumo kūrybą, reperiai kartu su pasaulinio lygio prodiuseriais „Noro“ (Edvinas Pechovskis) ir „who.am.i“ (Lukas Kemėšis) pristato ilgai brandintą idėją – remiksų albumą „Turbulencija“, kuris, kaip teigia grupės nariai Deividas Alejūnas-Corsalis ir Karolis Talutis-Talaz, bus lyg skrydis lėktuvu, neleisiantis įsipatoginti ties vienu skambesiu.

Skaityti »
Vidas Bareikis

Vidas Bareikis pristato ilgai lauktą trijų dalių albumą „Fortūna“: liūdesys, krizė ir šviesa

2012 metais savo pirmąjį albumą „Panda“ pristatęs tuo metu dar mažai žinomas kūrėjas Vidas Bareikis, šiandien tūkstančiams savo gerbėjų turi džiugią žinią – dienos šviesą išvydo jau šeštasis atlikėjo albumas. Dvejus metus kurtam albumui, intriguojančiu pavadinimu „Fortūna“, pasak atlikėjo, padėjo užgimti daugybė dalykų – nuo prasidėjusios pandemijos iki įvykusių skyrybų ir naujų santykių. Šiandien atlikėjas klausytojų teismui albumą išleidžia visose muzikos pasiklausymo platformose.

Skaityti »
8 Kambarys

8 Kambarys apie didžiausią karjeros koncertą „Žalgirio“ arenoje: „Parodysime visiems, kad svajonės pildosi“

Nors ir sukaustyti karo Ukrainoje, grupės „8 Kambarys“ nariai Karolis Talutis-Talaz ir Deividas Alejūnas-Corsalis tiki, kad šiuo visiems sudėtingu laiku ne mažiau svarbu pasirūpinti ir savimi. Pasak jų, būtent muzika gali padėti mintims atitrūkti nuo širdį draskančių įvykių. Reperiai jau deda paskutinius štrichus prieš ilgai planuotą, daug kartų dėl pandemijos atidėliotą didžiausią karjeroje koncertą „Žalgirio“ arenoje ir sako, kad šiuo koncertu nustebins ne tik gerbėjus, bet ir save pačius bei įrodys, kad svajonės pildosi.

Skaityti »
Jurgos Šeduikytės animacinio filmo "Mora Mora" kadras

Pasauliui animacinį filmą pristačiusi Jurga Šeduikytė išleidžia naują singlą, įrašytą su Ten Walls

Penktadienį visose skaitmeninėse muzikos platformose pasirodo naujausias Jurgos singlas „Home“. Šią dainą Jurga sukūrė specialiai savo debiutiniam filmui „Mora Mora“. Pieštinės animacijos filmas pasakoja apie tai, kaip griaunančios emocijos tampa kūrybine energija, o pagrindinė filmo daina „Home“ muzikaliai papildo šį gražų animacinį pasakojimą.

Skaityti »
Gabrielė Vilkickytė

Įvyko įsimintinas Gabrielės Vilkickytės koncertas: bilietai parduoti per dieną

Lietuviškos muzikos fenomenas, neseniai muzikos apdovanojimuose M.A.M.A pripažinta kaip Metų proveržis, dainininkė Gabrielė Vilkickytė ir toliau drebina muzikos industriją. Ketvirtadienio vakarą Lukiškių kalėjime, Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvėje buvo pristatytas dokumentinis filmas apie atlikėjos kūrybos procesus, įvyko atviras pokalbis ir intymus akustinis koncertas. Bilietai į šį renginį buvo išgraibstyti per vieną dieną.

Skaityti »
Jazzu

Jazzu koncertą surengs prestižinėje Dublino scenoje

Viena garsiausių šalies atlikėjų Justė Arlauskaitė-Jazzu pastaruoju metu gyvena koncertinėmis nuotaikomis. Pirmadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje surengusi įspūdingą pasirodymą, vasario 19-ąją atlikėja žengs į prestižinės Dublino „The Helix“ koncertų salės sceną.

Skaityti »
EveBei

EveBei pristato dainą „Pasmerkti“: kūrinys apie meilę, kuriai nelemta egzistuoti

„Pasmerkti“ – toks negailestingas pavadinimas lydi naująjį dainų kūrėjos ir atlikėjos Evelinos Beivydaitės muzikinį klipą. Tiek daina, tiek klipas alsuoja didingumu ir kalba apie vieną stipriausių jausmų, tačiau klipo veikėjų meilei nelemta išvysti dienos šviesos. Atlikėja atskleidžia, kad tai tikrų istorijų įkvėptas kūrinys. Istorijų, kurios kartais būna išties intriguojančios, neretai liūdnos, bet visada be galo romantiškos.

Skaityti »
Monika Liu

Eurovizijoje 2022 Lietuvai atstovaus Monika Liu

Šeštadienį LRT didžiojoje studijoje įvyko lemtingas nacionalinės Eurovizijos atrankos finalas. Po daugiau nei mėnesį trukusios atrankos, paaiškėjo, kad Italijoje, Turino mieste vysiančiame didžiausiame Europos muzikiniame konkurse Lietuvai atstovaus Monika Liu su lietuviškos estrados daina „Sentimentai“.

Skaityti »
Kazimieras Likša

Kazimieras Likša: „Laikas nustoti bijoti rengti koncertus“

Kazimieras Likša per visą pandemiją išliko aktyvus ir nuolat primindavo apie save klausytojams. Įrašęs albumą 2020 metų vasarą, Kazimieras nuo pat 2021 metų pradėjo leisti pavienius singlus, kurie leido susipažinti su naujausiu atlikėjo albumu „Metamorfozės“, kuris pagaliau išvydo dienos šviesą praėjusių metų gale, o jau dabar atlikėjas džiaugiasi sulaukęs ir fizinio albumo leidinio.

Skaityti »
Giedrė Kilčiauskienė

Giedrė pristato trečią solinį albumą „Dykumos ir gatvės“ bei išleidžia pirmąją vinilo plokštelę

Dainininkė Giedrė pristato naujausią albumą, o kartu – pirmąją savo plokštelę „Dykumos ir gatvės“. Viršelio vizualizacija idealiai atspindi asmeninę Giedrės visatą, per kurią ji lekia specialiai pagaminta žaisline raketa. Interviu dainininkė pasakoja, kodėl įsigeidė raketos, vardan ko būtų išsioperavus šonkaulius ir kokius močiutės žodžius pasikartojo, kai teko kantriai laukti savo eilės vinilų fabrike.

Skaityti »
Alanas Chošnau

Alanas Chošnau ir Mark Reeder išleido lietuvišką dainą: „Tai kūrinys visam pasauliui“

Naujausias Alano Chošnau ir Marko Reederio kūrinys „Širdis“ – tai sėkmingo bendradarbiavimo eksperimentas. Užsienio pasaulyje žinomas muzikos kūrėjas Markas Reederis sako nuo pirmos sekundės likęs sužavėtas Alano idėja, kad šį kartą jų daina nuskambės lietuviškai. Kartu jis pabrėžia, kad tai – kūrinys visam pasauliui, ne tik lietuviškai auditorijai, nes muzikos ir neįprastos kalbos derinys jam atrodo itin įdomus.

Skaityti »
Martynas Butkevičius

„MusicLab“ pristato tinklalaidžių ciklą „Ant Natos“: pirmajame epizode – muzikos agentas Martynas Butkevičius

Jau daugiau nei metus savo veiklą vykdantis projektas „MusicLab“ startuoja su nauju konceptu – tinklalaidžių „ANT NATOS“ ciklu, kuris muzikos verslo edukacijos misiją perteikia audio turiniu. Jaunieji muzikantai nuo šiol turės galimybę ne tik skaityti, tačiau ir klausyti „MusicLab“ transliuojamo turinio, kurį papildys Lietuvos muzikos industrijos veikėjų įvairovė: atlikėjai, kūrėjai bei verslo sektoriaus atstovai.

Skaityti »