Tarptautinė sėkmė: Alano Chošnau muzika suskambo Netflix seriale

Alanas Chošnau & Mark Reeder
Alanas Chošnau & Mark Reeder / Asmeninis albumas
Alanas Chošnau & Mark Reeder
Alanas Chošnau & Mark Reeder / Asmeninis albumas
Šių metų sausio 15 d. Vokietijos Netflix filmų platforma pristatė naują serialą „Sunshine Eyes”, kuriame skamba ir Lietuvos muzikos prodiuserio, dainų autoriaus ir atlikėjo Alano Chošnau ir britų muzikos prodiuserio Mark Reeder bendras kūrinys „Love Can’t Turn To Fear” iš antrojo tarptautinio albumo „Life Everywhere”, išleisto Berlyne pernai metais.

Filmų scenarijų autorė ir režisierė Maria Von Heland naujausią savo serialą „Sunshine Eyes” pardavusi Netflix platformai Vokietijoje tiki, kad Berlynas yra neįsivaizduojamas be Mark Reeder kūrybos, tad dar kurdama scenas apie sudėtingą dviejų seserų santykių istoriją, kuri vystosi Berlyno mieste, ją vizualizavo klausydama ir naujausios Mark Reeder ir Alano Chošnau kūrybos iš dviejų albumų „Children of Nature” ir „Life Everywhere”.

Apie serialą „Sunshine Eyes“

Serialas „Sunshine Eyes“ prasideda istorija apie dvi trapias seseris Covid-19 sukaustytame Berlyne, o vėliau pereina į artimiausią jų draugų, mokytojų, terapeutų ratą. Filmas nufilmuotas per pirmąją koronaviruso bangą. Visą tą laiką tyla viešpatauja Berlyno gatvėse, tačiau žmonių viltis neprarandama, o galiausiai meilė nugali viską. Serialas yra apdovanotas specialiuoju žiuri prizu „Series Mania 2022” ir nominuotas keliuose tarptautiniuose Europos festivaliuose.

Muzikos kūrėjai sako, kad režisierės sprendimą ir kvietimą bendradarbiauti priėmė itin džiugiai, nes Vokietijos Netflix auditorija yra plati, o ir kitų šalių Netflix platformos ateityje įsitrauks šį filmą į savo programas. Be to, filmas atrenkamas festivaliams.

Dainos kine skamba ne pirmą kartą

Tai jau antroji Alano Chošnau ir Mark Reeder daina, kuri išgyvena naują etapą filmuose. Jų bendras kūrinys “Losing My Mind” iš pirmojo albumo “Children of Nature” buvo pasirinkta 2019 m. režsieriaus ir scenarijaus autoriaus Antonin Baudry filmui „The Wolf’s Call” apie prancūzų povandeninio laivo dramą Antrajame pasauliniame kare. O 2022 metais išleistas Alano Chošnau ir Mark Reeder muzikos kūrinys „Love Can’t Turn To Fear” šiais metais įžengė į Netflix.

„Apie šią naujieną sužinojau iš Marko ir neabejotinai labai nudžiugau! Pats labai mėgstu Netflix platformą ir atrandu joje kokybiško turinio, o dabar ir mano muzika jau skamba joje. Tai dar vienos svajonės išsipildymas. Kiekvienas pasiekimas man yra labai svarbus ir vertingas,  skatina tobulėti ir siekti vis geresnės ir geresnės muzikos bei atlikimo kokybės. Smagu!” – džiaugsmingai emocijomis dalinasi Alanas Chošnau.

Tiesa, Lietuvos klausytojams Alanas Chošnau yra pristatęs ir lietuvišką šios dainos versiją, parengtą kartu su Mark Reeder „Širdis” bei nufilmavęs jai muzikinį klipą virš Vilniaus stogų. Galbūt jau tuomet lydėjo nuojauta skirti dvigubą dėmesį šiai dainai?

Pasidalink:

NAUJIENOS