Gatvės muzikos dieną – 7 didžėjų pasirodymas ir šokiai ant stogo

Gatvės muzikos diena © Joris Šatūnas
Gatvės muzikos diena © Joris Šatūnas
Gatvės muzikos diena © Joris Šatūnas
Gatvės muzikos diena © Joris Šatūnas
Gatvės muzikos dieną elektroninės muzikos renginių organizatoriai „Draugai Draugams“ savo gerbėjams pateikė tikrą staigmeną – net septynių Lietuvos didžėjų pasirodymus ant verslo centro „Business Stadium West“ stogo. Renginys sutraukė didelę klausytojų minią.

„Dar vienas muzikos renginys netikėtoje vietoje pasiteisino. Elektroninės muzikos mėgėjai gausiai rinkosi pašokti atviroje terasoje 9-ame aukšte. Atviroje erdvėje elektroninė muzika suskamba kiek kitaip ir stebina klausytojus. Be to, iš šios vietos atsiveria nuostabūs vaizdai. Klausantis muzikos galima pasigrožėti ir Gedimino pilimi“, – sako vienas iš renginio organizatorių Bartas Michailovičius.

Per renginį pasirodė 7 Lietuvos didžėjai, kuriuos renginio organizatoriai išrinko konkurso būdu. Klausytojams grojo merginų duetas Tandemme, taip pat jaunoji didžėjė ISSA. Muzikos gerbėjus linksmino A. Goštautas, Utopius & Marzu, Profesorius, Klimas bei Auremas & Trés Sticky.

Pasibaigus Gatvės muzikos dienos renginiui terasoje, elektroninės muzikos gerbėjai buvo pakviesti pratęsti vakarėlį klube, kuriame laukė dar aštuoni didžėjų pasirodymai.

Gatvės muzikos diena © Joris Šatūnas
Gatvės muzikos diena © Joris Šatūnas

Pasak B. Michailovičiaus, atrinkti, kas gros terasoje, buvo nemenka užduotis. Organizatoriai sulaukė daugiau kaip 70 paraiškų.

„Norime pasidžiaugti, kad turime tiek daug elektroninės muzikos talentų mūsų šalyje. Kiekvienas iš jų turi savitą braižą ir individualų stilių“, – kalbėjo vienas renginio organizatorių.

Prieš renginį organizatoriai labiausiai nerimavo dėl oro, vis dėlto šeštadienis buvo labai saulėtas ir jokių iššūkių nekilo.

„Draugai Draugams“ yra vienas didžiausių ne klubinių elektroninės muzikos renginių organizatorių. Nuotaikingą elektroninės muzikos vakarėlį Gatvės muzikos dienoje jie surengė pirmą kartą, tačiau jau yra pasiryžę gerbėjus sukviesti ir kitais metais. Per daugiau nei 3 veiklos metus jie organizavę ne vieną renginį netradicinėje erdvėje.

„Draugai Draugams“ organizuojami šokiai be stogo vyko gegužės 20 d. 15–22 val. „Business Stadium West“ terasoje. Renginys buvo nemokamas.

Pasidalink:

NAUJIENOS