Sunkiojo metalo grupė Aortes pristato Nirvanos kūrinio „Something in the Way” interpretaciją

Aortes
Aortes / Asmeninis albumas
Aortes
Aortes / Asmeninis albumas
Tamsaus post-metal žanro atstovai „Aortes“ (prieš tai - Autism) šiandien pristato trečiąjį singlą iš Vasario 28 dieną pasirodysiančio albumo „Devouring gloom“.

„Something in the Way” – originaliai sukurtą legendinės grunge roko grupės Nirvana, Vilniečiai pasirinko ne šiaip sau. Visų pirma, tai duoklė savo paauglystei, o visų antra – kūrybinis iššūkis pabandyti šią dainą pavaizduoti žymiai sunkesnio ir tamsesnio žanro rėmuose.

„Būsimasis albumas kalba apie žmogiškuosius sunkumus. Klausydami pasiruoškite panirti į nevilties ir vienatvės nuotaikas, begalinį niūrumą, kuris mus slegia ir ryja. Kartais atrandame jėgų kovoti su šiomis emocijomis, kartais pripažįstame pralaimėjimą, tačiau visada yra viltis, kuri mus veda į priekį“, – pasakoja grupės nariai.

Aortes
Aortes / Asmeninis albumas

Nuo praėjusio albumo grupė pakeitė savo grojamą muzikos stilių, pasikeitė jos nariai. Grupė teigia, kad tai kūrybiškai buvo ypatingai sunkus laikotarpis.

„Labai džiaugiamės pagaliau turėdami galimybę pristatyti šio albumo kūrinius klausytojams. Pastarasis laikotarpis buvo gana sunkus grupei. Keitėsi muzikantai, skambesys, kas galiausiai lėmė ir grupės pavadinimo kismą“, – sako Aortes.

Naująjį albumą grupė kūrė beveik ketverius metus. Tam įtakos turėjo ir pasaulį sukausčiusi pandemija. Grupės nariai atvirauja, kad buvo kilę klausimų, ar jį apskritai pavyks pabaigti.

„Pasaulį užvaldžius pandemijai, mūsų išsikeltų planų įgyvendinimas kiek sulėtėjo. Kartais jautėme, kad žengdami vieną žingsnį į priekį, paeiname du atgal. Tačiau nepaisant visų iškilusių sunkumų, atrodo, kad pavyko įgyvendinti sugalvotą kūrybinę viziją.

Šis albumas yra tamsesnis ir labiau chaotiškas, tačiau tai lyg tam tikra grupės evoliucija norimo skambesio link“, – teigia Aortes nariai.

Naujausias grupės Aortes albumas „Devouring gloom“ pasirodys jau vasario pabaigoje. Klausytojai, norintys iš anksto užsisakyti įrašą, gali tai padaryti grupės „Bandcamp“ platformoje https://aortes.bandcamp.com .

Aortes – „Something in the Way”:

Pasidalink:

NAUJIENOS