Eurovizijos atrankų dalyvė Agnė pristato singlą apie meilę: įkvėpė Roma, kalnai ir filmas „Gladiatorius“

Agnė / Asmeninis albumas
Agnė / Asmeninis albumas
Agnė / Asmeninis albumas
Agnė / Asmeninis albumas
„Timeless Place“ (liet. „Belaikė erdvė“) - taip vadinasi antrasis dainininkės, šių metų Eurovizijos atrankų dalyvės Agnės singlas iš vasarą pasirodysiančio debiutinio albumo. Atlikėja pristato ir naujos dainos klipą, kuris buvo nufilmuotas Lenkijos slidinėjimo kurorte, Zakopanėje.

Nurimus Euroviziniam šurmuliui, Agnė nesėdėjo rankų sudėjusi ir aktyviai tęsė kūrybinę veiklą. Pirmasis atlikėjos muzikinis kūrinys „New Start“ tapo tuo slenksčiu, kuris, pasak jos, atvėrė naują asmeninės kūrybos skrynią.

Agnė / Asmeninis albumas
Agnė / Asmeninis albumas

Dainą sukurti įkvėpė Roma, „Gladiatoriaus” filmas ir kalnai

2021 m. pirmą kartą aplankyta Roma, miesto grožis ir ten tvyranti antikinė dvasia labai pakylėjo Agnę. Kaip pati dainininkė pasakoja, prie tokių emocijų prisidėjo ir filmas „Gladiatorius” kurį nuo mažens labai mėgo ir dažnai klausydavo jo muzikos takelio kurį sukūrė mėgstamas filmų muzikos kompozitorius Hansas Zimmeris.

„Būnant Romoje atgimė „Gladiatoriaus“ filmo emocija ir įkvėpė mane visokioms melodijoms kurios ir buvo „Timeless Place“ dainos pradžia. Vieną vakarą priniūnavau visokių melodijų, įsirašiau jas į diktofoną ir pamiršau metams. Kitą vasarą aplankiau Austrijos ir Juodkalnijos kalnus. Tie gamtos vaizdai mane įkvėpė kurti, bet jaučiausi strigusi. Netikėtai prisiminiau, kad reikia pasikapstyti po senus audio failus ir taip atradau „Timeless Place“ melodiją. Parodžiau vyrui, o jis iš karto sugalvojo jai harmoniją. Grįžę į Lietuvą iš karto parodėme viską muzikos prodiuseriui kuris dar kitaip pažvelgė į dainą ir padėjo ją išvystyti.“, – kūrybiniu procesu dalinasi Agnė.

Dainos klipas Zakopanės kalnuose ir iššūkiai filmuojant

„Kai pirmą kartą išgirdau dainos aranžuotę iš karto pasakiau – KALNAI! Tiesiog mačiau, girdėjau ir jaučiau, kad ne kur kitur, o kalnuose turi būti nufilmuotas dainos klipas. Džiaugiuosi, kad komanda taip pat entuziastingai pasirašė tokiai idėjai.“, – pasakoja Agnė.

Tačiau iššūkių filmavimo dieną nepavyko išvengti. Dainininkė pasakoja, kad kelionė mašina buvo ilga ir varginanti, o tik atvykus reikėjo iš karto pradėti filmuoti, kad pasinaudoti geru oru ir suspėti į visas numatytas filmavimo lokacijas.

Agnės klipo filmavimo užkulisiai / Asmeninis albumas

„Buvo graži, saulėta diena, todėl buvo daug slidinėtojų ir reikėjo labai pasistengti rasti atokesnę vietą filmavimas kalnuose. Teko ir šiek tiek pašalti, ir pėstute valandomis keliauti iki kitos lokacijos, ir į labai statų kalną kopti su suknele ir visa įranga. Fiziškai nebuvo lengva, bet tikrai buvo verta dėl tokio rezultato! Zakopanės kalnai yra kažkas nuostabaus! Lankiausi ten pirmą kartą, bet tikrai ne paskutinį.“. – pavykusiu rezultatu ir gamtos vaizdais džiaugėsi atlikėja.

Dainos žinutė ir ateities planai

„Tai meilės istorija. Toji belaikė erdvė yra lyg pabėgimas iš liūdinančios realybės, bandymas susitvarkyti su netekties skausmu kuris tiesiog gali išvesti iš proto ir tuo pačiu tai nusiraminimas atėjęs per žinojimą, kad nors mylimo žmogaus ir nebėra kūno pavidalu, mes vis tiek esame VIENIS. Kol esu čia, tol gyvensiu dėl tavęs ir kažkada mes tikrai susitiksime toje belaikėje erdvėje. Rašydama norėjau, kad tai būtų kaip savotiška malda tam, kuris ieško nusiraminimo, Ši daina yra apie šviesą.“. – sako Agnė.

Dainininkė taip pat pasidžiaugė ir išaugusiu susidomėjimu po Eurovizijos konkurso ir skatinimų nesustoti kurti.

„Vasarą išleisime debiutinį albumą. Dabar prie jo daug dirbame. Jau yra sukurta nemažai dainų, todėl pagrindinis darbas vyksta su įrašais ir aranžuotėmis. Taip pat viliuosi, kad pavyks surengti keletą albumo pristatymo koncertų. Mano kūrybą labai stipriai inspiruoja filmų muzika, Šiaurės ir Skandinavijos šalių, keltų muzikos kūrėjų dainos/muzikos motyvai, epic music, fantasy world tematikos. Smagu, kad klausytojai irgi būtent tai išgirsta mano kūryboje ir skatina kurti toliau, nes pasigesta tokio skambesio Lietuvoje. Man dėl to yra labai smagu ir aš pažadu – tikrai nesustosiu toliau kurti muzikos.“. – džiaugiasi Agnė.

Pasidalink:

NAUJIENOS