Karolina Lyndo tapo lenkiško projekto nugalėtoja: „Konkurso metu praradau balsą“

Karolina Lyndo / Organizatorių nuotr.
Karolina Lyndo / Organizatorių nuotr.
Karolina Lyndo / Organizatorių nuotr.
Karolina Lyndo / Organizatorių nuotr.
Nuo spalio mėnesio per televiziją „TVP Wilno” žiūrovai turėjo galimybę stebėti muzikinę programą „Czas na przebój” (liet. „Laikas hitui”), kurioje Vilniaus krašto atlikėjai atliko visų laikų lenkiškas dainas. Gruodžio 25 d. įvyko paskutinis muzikinės programos epizodas, kurio nugalėtoja tapo Karolina Lyndo.

„Gera muzika, puikūs atlikėjai, puikiai suderinta grupė, talentingi šokėjai ir patikima publika – tai šios programos sudedamosios dalys“, – teigė charizmatiškasis laidos vedėjas Aleksandras Sikora.

Kaip jautiesi būdama projekto nugalėtoja?

Vis dar negaliu patikėti, kas įvyko! Nesitikėjau, kad man pavyks laimėti. Keliuose etapuose nesijaučiau gerai, bet visada stengiausi į kiekvieną pasirodymą įdėti dalelę savo širdies. Man visuomet svarbiausias yra žiūrovas, klausytojas. Esu laiminga, kad man pavyko!

Kas buvo sunkiausia pakeliui į didįjį finalą?

Sunkiausia buvo tai, kad vienu metu praradau balsą ir maniau, kad negalėsiu gerai pasirodyti. Stengiausi susikaupti, nusiraminti ir mąstyti pozityviai. Viskas baigėsi gerai ir man pavyko pereiti į kitą etapą. Jaučiau, kad Visata man padeda.

Kas tau suteikė daugiausiai džiaugsmo?

Kiekvienas epizodas – tai visiškai skirtinga istorija, suteikianti galimybę parodyti save iš skirtingų pusių. Kiekvieną dainą, kurią atlikau, man buvo kažkas naujo. Norėjau perteikti žiūrovui emocijas, savo jausmus ir muziką taip, kaip aš ją jaučiu. Manau, man pavyko pasiekti klausytojų širdis.

Kokie tavo ateities planai?

Ateitį noriu, be jokios abejonės, sieti su muzika – kalbėti muzikos kalba. Ateinantys metai žada būti labai darbingi – ruošiu daug premjerų ir singlų.

Jaučiu didelį džiaugsmą ir dėkingumą, kad klausytojai buvo su manimi nuo pat mano kelionės pradžios – jie matė mano kelionę muzikoje su visais jos pakilimais ir nuosmukiais. Ačiū, kad tikite manimi ir palaikote. Kiekvienam atlikėjui tai ne tik teikia didelį džiaugsmą, bet ir yra motyvacijos šaltinis. Ačiū iš visos širdies!

Pasidalink:

NAUJIENOS