Natalija Bunkė sudrebino Vilnių: atlikti specialiai turui sukurti pasirodymai

Natalija Bunkė
Natalija Bunkė / Asmeninis albumas
Natalija Bunkė
Natalija Bunkė / Asmeninis albumas
Viena ryškiausių Lietuvos popmuzikos žvaigždžių Natalija Bunkė surengė savo grandiozinių koncertinių gastrolių „Kosmosas“ koncertą Vilniuje.

Penktadienio (gruodžio 8 d.) vakarą pilnutėlėje sostinės „Avia Solutions Group“ arenoje koncertavusios dainininkės ugningas šou nepaliko abejingų. Prieš gastroles, Natalija Bunkė kreipėsi patarimo į gerbėjus, kurių prašė nurodyti, kuriuose miestuose turėtų vykti jos koncertai. Gerbėjai buvo išgirsti – dainininkė koncertus surengs visų penkių svarbiausių šalies miestų didžiosiose arenose.

Scenoje specialiai šiam koncertų turui skirtus pasirodymą surengė ir vienas populiariausių mūsų šalies elektroninės muzikos atstovų Jonas Nainys-Jovani. Būtent jis ir atidarė šį koncertą.

Natalijos Bunkės gastrolių koncerte Vilniuje nuskambėjo visos populiariausios dainininkės dainos „Mano širdis – vanduo“, „Laiškas“, „Lašas po lašo“, „Skrendu“, „Maža mergaitė“, „Paukštelis“, „Širdis ant balto sniego“, ir daugelis kitų. Dainos „Skrendu“ metu iš palubės nusileido įspūdingos žvaigždės formos supynės. Atlikėja pakilo į viršų ir dainą atliko besisupdama į minią.

Koncerte išskirtinių svečių teisėmis pasirodžiusi grupė „YVA“ atliko populiariosios muzikos hitus „Blondinės“ ir „Berniukams“. Iš kart po merginų pasirodymo ant scenos pasirodė komikas ir aktorius Mantas Stonkus. Netrukus Natalija grįžo ant scenos, bet ne viena, o kartu su savo grupės „Niekšės“ nare Simona Naine. Duetas atliko kūrinius „Padovanosiu“ ir „Nieko sau negailėk“.

Natalija Bunkė ir Simona Nainė
Natalija Bunkė ir Simona Nainė / Asmeninis albumas

Įspūdingą šou Kosmosas Natalija Bunkė užbaigė atlikdama didžiausią savo hitą „Panelė“, kurį kartu dainavo visa „Avia Solutions Group“ arenoje susirinkusi daugiatūkstantinė dainininkės gerbėjų minia.

Po koncerto Vilniuje, Natalija Bunkė šou „Kosmosas“ surengs gruodžio 25 d. „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje, gruodžio 26 d. „Šiaulių“ arenoje Šiauliuose, gruodžio 30 d. „Kalnapilio“ arenoje Panevėžyje ir kitų metų vasario 10 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Bilietus į grandiozinių Natalijos Bunkės gastrolių „Kosmosas“ koncertus Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Kaune galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete www.bilietai.lt

Pasidalink:

NAUJIENOS