Evgenyos Redko dovana: šventinis albumas „Odė Kalėdoms“

Evgenya Redko, albumo „Odė Kalėdoms“ viršelis
Evgenya Redko, albumo „Odė Kalėdoms“ viršelis
Evgenya Redko, albumo „Odė Kalėdoms“ viršelis
Evgenya Redko, albumo „Odė Kalėdoms“ viršelis
Šios Kalėdos atlikėjai Evgenyai Redko išties šventiškos. Visai neseniai pradžiuginusi nauja daina ir vaizdo klipu „Pakylėtas gruodis“, švenčių proga dainininkė dovanoja klausytojams visą EP „Odė Kalėdoms“.

Mini albumas, kurį Evgenya kūrė kartu su savo vyru bei prodiuseriu Asaf Yehuda, talpina tris labai skirtingas dainas – tiek savo tematika, tiek nuotaika, bet visos jos turi bendrą atspirties tašką – šventišką laikotarpį ir Kalėdas.

„Mane šis metas natūraliai priverčia šiek tiek aprimti, tai – laikas, skirtas apmąstymams. Suprantu, jog kiekvienam šis laikotarpis yra skirtingas, vieni jį sutiks su šeima prie švenčių stalo, su mylimaisiais, o kiti ilgėsis tų, kurių neturi arba, galbūt, visai neturės noro švęsti ir norės pabėgti nuo

viso švenčių šurmulio. O galbūt visi šie jausmai gali aplankyti panašiu metu. Tikiu, kad kiekvienas iš mūsų gyvena skirtingomis nuotaikomis”, – sako Evgenya.

Dainininkė tikisi, jog pilna kalėdinių nuotaikų amplitudė naujajame albume padės žmonėms atrasti jei ne visas tris, tai bent vieną sau artimą dainą.

Evgenya Redko © Aura Skulskytė
Evgenya Redko © Aura Skulskytė

Pati atlikėja šiemet, kaip ir kiekvienais metais, šventes sutiko kartu su šeima: „Kūčios ir Kalėdos tai tas metas, kai susiburiame kartu, bendraujame, valgome, klausomės muzikos, žiūrime filmus, tiesiog būname drauge momente, leisdami sau niekur neskubėti.“

Albumą „Odė Kalėdoms” jau galima rasti visose skaitmeninėse muzikos klausymosi platformose, o ypatingą ačiū jo kūrybinė komanda taria Asociacijai Agata, dalinai finansavusiai EP išleidimą.   

Pasak atlikėjos, muzikaliai šis mini albumas yra tarpsnis tarp buvusio, jau girdėto ir žinomo mums skambesio bei naujojo, kurio link einama: „Pastaruoju metu natūraliai krypstame į šiek tiek brandesnį gyvos muzikos skambesį. „Odė Kalėdoms” – tai trumpa šventiška stotelė prieš sekantį albumą.“

Naujausiomis dainomis su gerbėjais Evgenya Redko pirmąkart gyvai dalinsis sausio 8 d. Vilniaus Kotrynos bažnyčioje vyksiančiame koncerte. Čia visos naujos mini albumo dainos, o taip pat ir gerai žinomi senesni kūriniai suskambės su gyvos muzikos grupe.

„Labai stipriai laukiu šio koncerto, tai – vienintelis tokio mąsto mūsų pasirodymas su pilna grupe šią žiemą ir tuo pačiu – Kotrynos bažnyčia yra nauja, mums dar neišbandyta erdvė, muzika čia suskambės dar kitaip“, – teigia dainininkė.

Į pirmąjį koncertą bilietai buvo išgraibstyti per itin trumpą laiką, tad kūrybinė komanda sausio 8 d. nusprendė surengti dar vieną, papildomą pasirodymą. „Tai – turbūt viena geriausių kalėdinių dovanų, kurią galėčiau gauti, esu be galo dėkinga savo klausytojams už jų meilę ir tokį palaikymą, jie ir yra ta varomoji jėga, kuri mane verčia judėti pirmyn“, – džiaugiasi atlikėja. 

Evgenya Redko – Odė Kalėdoms

Pasidalink:

NAUJIENOS