Antikvariniai Kašpirovskio dantys anonsuoja klipą ir žada intriguojančią naujieną

Antikvariniai Kašpirovskio dantys
Antikvariniai Kašpirovskio dantys © Algis Kriščiūnas
Antikvariniai Kašpirovskio dantys
Antikvariniai Kašpirovskio dantys © Algis Kriščiūnas
Šią savaitę grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pirmą kartą karjeroje surengs koncertą senoviniame romėnų amfiteatre. Grupės pasirodymas unikalioje istorinėje vietoje vyks gegužės 26 dieną Plovdive, Bulgarijoje, ir yra šios šalies muzikos festivalio „Spike“ programos dalis.

Koncertas įsiterpia tarp kitų dviejų grupės pasirodymų – jau rytoj, gegužės 24 dieną, Antikvariniai Kašpirovskio dantys koncertuos Kaune, naujoje renginių erdvėje „Oldman Kaunas“, o gegužės 31 dieną – sostinės „Vasaros terasoje“.

Būsimuose koncertuose Antikvariniai Kašpirovskio dantys ne tik pristatys keletą naujų kūrinių iš būsimo, rudenį pasirodysiančio albumo, bet ir pasidalins tiek grupei, tiek ir jos gerbėjams labai svarbiomis naujienos.

„Turime dvi naujienas – gerą ir labai gerą”, – šypsosi grupės muzikantai.

„Gera – netrukus parodysime klipą naujai dainai iš mūsų būsimo ketvirtojo studijinio albumo, štai jums ir „erzintukas“ iš šio klipo. O puikiąją naujieną paskelbsime mūsų artimiausiuose koncertuose Kaune ir Vilniuje!“

Antikvariniai Kašpirovskio dantys – Su gimimo diena! (Oficialus anonsas): 

Vaizdo klipo anonsas, kuriuo dalinasi Antikvariniai Kašpirovskio dantys, skirtas naujausiai grupės dainai „Su gimimo diena!“. Dar niekur negirdėta daina bus išleista būsimame grupės albume, kurio pasirodymas planuojamas jau šį rudenį.

Artimiausiuose koncertuose Kaune ir Vilniuje grupė žada naujų kūrinių iš būsimo albumo ir dar svarbesnių naujienų, kurios „galimai yra susijusios su šiuo įrašu“, tačiau, kaip sako grupė, yra „daug daug svarbesnės“.

Grupės Antikvariniai Kašpirovskio dantys koncertai įvyks gegužės 24 dieną Kaune, gegužės 26 dieną Plovide, Bulgarijoje, ir gegužės 31 dieną Vilniuje.

Pasidalink:

NAUJIENOS