Trims M.A.M.A. nominuota dj nevykele pristato hito „Aerobika“ vaizdo klipą

dj nevykele / Vaizdo klipo „Aerobika“ kadras
dj nevykele / Vaizdo klipo „Aerobika“ kadras
dj nevykele / Vaizdo klipo „Aerobika“ kadras
dj nevykele / Vaizdo klipo „Aerobika“ kadras
Lietuviškos muzikos sensacija tapusi dj nevykele šiandien pristato praėjusių metų hito ir M.A.M.A. 2022 „Metų dainai“ nominuoto kūrinio „Aerobika“ vaizdo klipą.

Iki 2022 metų muzikos pasaulyje mažai žinomą Ugnę Dominaitę, išgarsėjusią pseudonimu dj nevykele, šiandien jau galima vadinti viena perspektyviausių atlikėjų Lietuvoje.

Hitas „Aerobika“ pagal muzikos portalo REVIU duomenis yra 5-oji visų laikų klausomiausia Lietuvos atlikėjo daina Spotify platformoje (Lietuvos teritorijoje) su daugiau kaip 1,4 milijono perklausų.

dj nevykele tapo ryškia figūra ir šių metų M.A.M.A. 2022 apdovanojimuose, pelniusi tris nominacijas: „Metų proveržis”, „Metų daina“ ir „Metų progresyvaus pop atlikėjas/-a“.

Populiarumo skonį patyrusią dj nevykele bus galima išvysti ir dokumentinio filmo apie apdovanojimus „M.A.M.A., kas toliau?!“ pirmojoje serijoje, kurios metu TV6 televizija savo žiūrovus pakvies pasinerti į dar nematytas ir negirdėtas mylimiausių šalies atlikėjų, jų prodiuserių bei didžiausių konkurentų išpažintis.

Filme žiūrovai sulauks ir Andriaus Mamontovo komentaro apie dj nevykeles veiklą, kurioje, kaip teigė atlikėjas, galima įžvelgti „gražios beprotybės“.

dj nevykele – „Aerobika“ vaizdo klipas:

Pasidalink:

NAUJIENOS