Grupė jautì surengs albumo pristatymo koncertą: į sceną žengs Monique bei Justinas Jarutis

jauti
Grupė jauti © Dominykas Kazimieras Putauskas
jauti
Grupė jauti © Dominykas Kazimieras Putauskas
Grupė teigia, kad koncertui ruošėsi bene 9 mėnesius: nuo erdvės paieškų ir įvairiausių techninių klausimų iki mozolių ant rankų po repeticijų. „Šiuo metu neturime grupės vadybininko, tad visais klausimais rūpinamės patys. Kadangi esame keturiese, tad darbus pasidaliname į keturias dalis ir važiuojam“ - šypsosi grupės nariai.

„Žinoma, yra ir labai daug žmonių, kurie mums padeda: mūsų prodiuseris, artimieji, draugai muzikantai ir žmonės, su kuriais dirbame. Atskira didelė padėka nuo mūsų keliauja asociacijai „LATGA“, kuri skyrė finansavimą šio albumo įgyvendinimui!“ – priduria vaikinai.

Ketveriukė teigia, kad ilgai ieškojo tinkamos erdvės:

„Paieškos prasidėjo jau 2022 metų vasarą. Norėjome ne tik sutalpinti didelį kiekį žmonių, bet ir išbandyti erdvę, kurioje dar niekada negrojome. Po ilgų paieškų pasirinkome „Litexpo“ parodų rūmus“.

„jautì“
„jautì“ / Asmeninis ablumas

„Jau matėme, kaip atrodys scenos išplanavimas ir apšvietimas. Repeticijose išgirdome kaip skamba naujas albumas. Nemeluosim – bus labai stipru. Jeigu praleisit – patys kalti“ – juokiasi jautì.

Šio koncerto metu grupė pristatys savo naują albumą „Džiaugsmas“, kuris per 3 savaites pagrindinėse muzikos platformose surinko bene milijoną perklausų.

„Esame labai laimingi, jog žmonės teigiamai priima naują mūsų kūrybą. Kiekviename mūsų albumo pristatymo koncerte mes stengiames pakelti kartelę vis aukščiau. Tie, kas prieš metus buvo albumo „Meilė“ pristatymo koncerte sausakimšoje „Compensa“ salėje – gali patvirtinti“, – džiaugiasi grupė.

jautì koncertas „Compensa“ salėje:

„Šis albumas labai tinka gyviems koncertams. Visi, kurie mūsų renginiuose mėgo tokias dainas kaip „Cliche“, „Plepalai“, „Fool“ – tai bus jūsų gyvenimo vakaras“, – pasakoja vyrukai.

Visgi, grupė pabrėžia, jog didesnę dalį koncerto sudarys senesnės dainos, tad ankstesnės grupės kūrybos išsiilgusiems žmonėms nėra ko baimintis. Tai bus ilgiausias jautì koncertas, kurio metu nuskambės net 26 dainos.

Taip pat svarbu pabrėžti, kad koncertą apšildys perspektyvi jauna atlikėja, žinoma kaip dj nevykele, su kuria grupė parašė vieną bendrą dainą naujajame albume.

Grupė išduoda, kad tai nebus vienintelė kolaboracija – koncerte kartu pasirodys ir Monika Pundziūtė-Monique bei Justinas Jarutis.

„Tai bus viena didelė šventė ir vienas labiausiai laukiamų vakarų mūsų gyvenime“ – nekantrauja grupė jautì. 

Balandžio 6 d. 19:00 koncertas prasidės su dj nevykele, o 20:00 ant scenos užlips ir patys jautì.

Pasidalink:

NAUJIENOS