Eurovizijos atrankoje sužibėjusi Petunija pristato koncertinę singlo „High on You“ versiją

Petunija / klipo stop kadras
Petunija / Asmeninis albumas
Petunija / klipo stop kadras
Petunija / Asmeninis albumas
Eurovizijos atrankose su jautria balade „Love of my life“ sužibėjusi dainininkė Petunija dalinasi dar vienu darbu – dainos „High on You“ koncertine versija. Šis vaizdo klipas yra nuoroda į tai, kas klausytojų laukia ir toliau.

„Kai ruošėmės Eurovizijos atrankoms pirmiausia pasidalinome koncertiniu „Love of my life“  variantu. Atrodo, žmonėms ši versija iki šiol yra mieliausia, todėl nusprendėme pasidalinti dar vienu kūriniu – „High on You“, o pavasario pabaigoje dienos šviesą išvys ir visas koncertinis albumas „Secret live from Vilnius“, kurį su grupe įrašėme slaptai, tik draugams surengtame koncerte. Tai turbūt  didžiausias ir gražiausias mano ir visos komandos, su kuria dirbame jau kelerius metus, darbas“ – džiaugiasi Petunija.

Artėja albumo pristatymo koncertas

Nors tai bus trečiasis atlikėjos albumas, atlikėja prisipažįsta, kad dėl įvairių priežasčių jų vis nepavykdavo deramai pristatyti. Tačiau, trečiojo albumo išleidimo proga, Vilniaus muzikiniame klube „Tamsta“ gegužės 25 dieną įvyks, kaip Petunija juokdamasi sako, „visų trijų albumų pristatymo koncertas“.

Vieta koncertui taip pat pasirinkta neatsitiktinai – šis albumas bus skirtas pagerbti dainininkės gimtajam miestui Vilniui. Čia atlikėja gyvena ir kuria visą gyvenimą.

Petunija / Asmeninis albumas
Petunija / Asmeninis albumas

„Tamsta“ yra vieta, kurioje svajojau surengti koncertą nuo pat to laiko, kai supratau, kad gyvensiu muzikantės gyvenimą. Visada laikiau ją Sostinės muzikinio gyvenimo ašimi. Jaučiuosi pribrendusi pasidalinti su klausytojais tuo, kam ruošiamės kelerius metus“ – prisipažįsta Petunija.

Šiam koncertui atlikėja ruošia ypatingą programą su gyva grupe, muzikiniais svečiais ir unikaliais sceniniais sprendimais.

Petunija – High On You (Secret live from Vilnius):

Pasidalink:

NAUJIENOS